Úvod

Institut celoživotního vzdělávání Mendelovy univerzity v Brně (ICV MENDELU) se zajišťuje výuku akreditovaných studijních programů v oblasti pedagogiky a ekonomicko-technických disciplín a věnuje se vědecko-výzkumné činnosti. V rámci celoživotního vzdělávání organizuje řadu odborných, jazykových a zájmových kurzů a seminářů pro zájemce z řad odborné i široké veřejnosti. Pro všechny studenty MENDELU zajišťuje ICV zdarma profesionální služby Poradenského a profesního centra - studijní, kariérové a psychologické poradenství. Pro seniory organizuje Univerzitu třetího věku. Institut celoživotního vzdělávání vznikl v roce 2003, vysokoškolským ústavem Mendelovy univerzity v Brně je od roku 2006.


Aktuální nabídka našich odborných, jazykových a zájmových kurzů pro širokou veřejnost, zaměstnance a studenty MENDELU pro rok 2019.

Zájemci o studium na Univezitě třetího věku na Mendelově univerzitě v Brně mohou od 1. dubna 2019 posílat přihlášky ke studiu v novém akademickém...

Úvod

Je vyhlášeno výběrového řízení na praktické stáže Erasmus+ a na mobility v rámci bilaterálních dohod mimo EU.

Úvod

Institut celoživotního vzdělávání MENDELU srdečně zve na 11. ročník mezinárodní vědecké konference ICOLLE 2019, která proběhne 17.– 18.

Úvod

Získejte ztracenou jistotu a pište bez pravopisných chyb! Aktuální termín kurzu: 25. 4. 2019 od 13 hod.

Kurz je určen pro začátečníky a domácí experimentátory, kteří se o této komoditě a její výrobě chtějí dozvědět více.

 

Kurzy v oblasti potravinářství

Dvanáct kroků, jak zvládnout Adobe Photoshop během jediného dne
Výukový kurz Adobe Photoshop - nejrychlejší, nejsnadnější a nejpraktičtější...

IT kurzy

 V tomto kurzu se dozvíte o principech úročení, přínosech a nebezpečí vyplývající z využívání běžných finanční produktů z oblasti...

Ekonomické a manažerské kurzy

Kurz jak pro odborníky z relevantních profesí, tak pro zájemce o danou problematiku.

Technické a ostatní kurzy

 

Archiv článků

Studentka

Chcete
studovat
na ICV MENDELU?

Vše, co potřebujete vědět: