Spolek Výluka získal ocenění Eduína

Před rokem vzniklý projekt Výluka, sdružující studenty neučitelských oborů na Univerzitě Karlově se zájmem o učitelství, obdržel ocenění Eduína, udělované občanským sdružením EDUin v hlasování veřejnosti. V letošním roce bylo na tuto cenu nominováno celkem 89 projektů.

Pokračování

Autor: Daniel Pražák, 20. prosince 2016


Zdařilá konference o jezuitské vědě

Od středy 9. do čtvrtka 10. listopadu se v Zrcadlové kapli Klementina uskutečnila pod záštitou rektora UK Tomáše Zimy, primátorky hlavního města Prahy Adriany Krnáčové a ministra kultury Daniela Hermana mezinárodní konference Klementinum a jezuitská věda.

Pokračování

Autor: doc. PhDr. Ivana Čornejová, CSc.; red., 19. prosince 2016Posluchárna UK

Kapela The Brownies se obtížně zařazuje do jakékoli hudební škatulky. Nehrají vlastní skladby, ale zkrátka všechno, co se jim líbí – od jazzu přes reggae až po „sofistikovanější“ pop. Přesvědčete se v Posluchárně UK.

Pokračování


NEJappky

Cestování bezesporu patří ke studentskému životu, řada z nás vyzkouší během svého studia i mobility, jakými je Erasmus+ a skvělé příležitosti, jenž nabízí. Co když si ale chcete udělat kratší výlet? Často platí, že nejdražší položkou v rozpočtu výletu je ubytování. A právě s tím může pomoci aplikace, nebo spíš komunitní síť Couchsurfing.

Pokračování


Časopis Forum

Pro čtenáře Fora nabízíme k prolistování kompletní archiv čísel ve formátu PDF. Těšíme se na Vaše podněty pro další témata našeho časopisu.

Pokračování


Tour de menza

Testujeme Menzy UK. Tentokrát se naši redaktoři vypravili do menzy Jednota, která se nachází v Opletalově ulici nedaleko zastávky Hlavní nádraží. Kromě studentů a rezidentů z místních kolejí sem často zavítá i veřejnost.

Pokračování
Velikost písma A A A

Nahoru
Tisk PDF verzeTextová verze

© 2012 Univerzita Karlova
Ochranná známka
Pokyny pro autory
Kontakty

REDAKCE
E-mail: iforum@cuni.cz
Tel.: 224 491 394
Ovocný trh 3-5, 116 36 Praha 1


ISSN 1214-5726     Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.