Milovníci kultury, pozor, třetí vydání Kulturního diáře je již v prodeji! | kulturissimo.cz - Vaše lepší stránka. Ta kulturní


Kulturní portál s přehledem - hudba, výstavy, divadlo, film
Vaše lepší stránka. Ta kulturní.

zpět na titulní stránku...

zpět na rubriku...

Ostatní

Milovníci kultury, pozor, třetí vydání Kulturního diáře je již v prodeji!

redakce | 6.11.2014

Třetí vydání Kulturního diáře pro rok 2015 si můžete začít hýčkat již nyní! Máte někdy času nazbyt, jindy zase nedostatek? Naplánujte si vše, co potřebujete, i v následujícím roce, s Kulturním diářem to bude o poznání snazší. Portál kulturissimo.cz spolu s českým papírnictvím papelote právě přináší řešení skrz naskrz kulturní.

 

kulturni_diar_1

 

 

Možná už víte, že další vydání Kulturního diáře 2015 je obléknuto do dvou barev i stylů. Jedna varianta je trochu vážnější, určená spíše pro pány, druhý, hravější typ, se nejspíše bude hodit spíše pro kulturu zapáleným dámám. Obě verze jsou svěží a honosí se originálním výtvarným zpracováním s kresbami        Štěpánky Bláhovcové.

 

Tak jako v předchozích dvou vydáních se držíme stejného formátu kapesního kalendáře. Každému týdnu je věnována jedna dvoustrana, konkrétní kulturní akce jsou uvedeny u jednotlivých dnů a vězte, že budete-li chtít v příštím roce vyplnit dlouhou chvíli, nebude o kulturu nouze: divadelní premiéry, vernisáže výstav, festivaly a další. S Kulturním diářem se ve světě opon, koncertních pódií, výstavních síní ani filmových pláten zkrátka nelze ztratit.

 

 kulturni_diar_2

 

 

Neumíte si svůj kulturní rok představit bez Kulturního diáře? Či se k Vám zpráva o tomto praktickém průvodci časem i kulturou dostala vůbec poprvé? Ať už je tomu jakkoliv, vězte, že jeho třetí vydání již nyní je k dostání e-shopu a kamenném obchodě papelote a na vybraných místech, a to za příznivých 320 Kč. Ať už bude rok 2015 jakýkoliv, přejeme Vám, nechť je kulturní!

zpět na titulní stránku... zpět na rubriku...