Vzhůru na jih za Ekofilmem 2011 | kulturissimo.cz - Vaše lepší stránka. Ta kulturní


Kulturní portál s přehledem - hudba, výstavy, divadlo, film
Vaše lepší stránka. Ta kulturní.

zpět na titulní stránku...

zpět na rubriku...

Film

Vzhůru na jih za Ekofilmem 2011

redakce | 30.9.2011

Opět nás čeká Mezinárodní filmový festival o životním prostředí, přírodním a kulturním dědictví. Ekofilm, který letos proběhne mezi 3. a 9. říjnem v Českých Budějovicích, Třeboni a Českém Krumlově, je nabit nadšením a bohatým programem. Dan Bárta, Michael Londesborough, Jaroslav Dušek, Jiří Menzel, Květa Fialová a mnozí další zamíří na začátku října na jih Čech za filmy, besedami, odbornými semináři, výstavami, soutěžemi a dalšími akcemi. Vstup je tradičně zdarma.


Letošním symbolem festivalu je rašící jehličnan, protože rok 2011 byl OSN vyhlášen Mezinárodním rokem lesů. Jako zahajovací film bude promítán snímek Yanna Arthuse Bertranda O lesech a lidech, který vytvořil právě jako oficiální film pro Mezinárodní rok lesů. Festival vybral velkou paletu kvalitních filmů, které budou následně hodnoceny odbornou porotou v soutěži.


Ekofilm 2011 se bude konat na řadě míst uvedených tří měst, součástí festivalu bude také speciální Kinobus.


Vyberte si z opravdu pestrého odborného, hudebního, divadelního a výstavního programu, spjatého s festivalem, přímo na jeho webových stránkách: http://www.ekofilm.cz.

 

Jaroslav Dušek moderuje Ekofilm, 2010, foto: www.ekofilm.cz


 


Termín konání: 3.10. - 9.10.
zpět na titulní stránku... zpět na rubriku...