Tara Fuki pokřtí nové album Winna – vyhrajte lístky na koncert v pražské Arše! | kulturissimo.cz - Vaše lepší stránka. Ta kulturní


Kulturní portál s přehledem - hudba, výstavy, divadlo, film
Vaše lepší stránka. Ta kulturní.

zpět na titulní stránku...

zpět na rubriku...

Hudba

Tara Fuki pokřtí nové album Winna – vyhrajte lístky na koncert v pražské Arše!

SOUTĚŽ | redakce | 16.1.2015

Tara Fuki mají za sebou říjnové vydání podařené desky Winna (naši recenzi si můžete přečíst zde >>>). Obě dámy nyní toto album představí na živo v Brně a v Praze. Speciální koncerty k vydání alba se odehrají již za pár dní, konkrétně v úterý 20. ledna v brněnském sále B. Bakaly a ve středu 21. ledna v pražském Divadle Archa. Andrea Konstankiewicz s Dorotou Barovou si na brněnský křest alba Winna pozvali speciálního hosta, vynikající písničkářku Beatu Bocek. V Praze doplní duo Tara Fuki Oskar Török a Jakub Vojnar. Speciálním hostem pražského koncertu Tara Fuki je Aneta Langerová.

 

tara Fuki Winna
Zdroj: Indies Scope

 

 

Soutěžíme o 2 volné vstupenky na koncert dne 21. ledna 2015 v pražském Divadle Archa. Stačí odpovědět na naši soutěžní otázku:

 

Kolikátou deskou dua Tara Fuki je novinka Winna?

 

Výherce dvou volných vstupů  vylosujeme z došlých zpráv se správnými odpověďmi.

 

Odpovědi zasílejte do 19. ledna 2015 e-mailem na adresu info(zavinac)kulturissimo.cz a do předmětu zprávy uveďte „SOUTĚŽ – Tara Fuki“.

 

VÝHERCEM SOUTĚŽE JE JIŘÍ KOZELA. GRATULUJEME!

 

 

 

newsletter

 

Svou účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s uchováním Vaší e-mailové adresy v databázi portálu kulturissimo.cz pro účely rozesílání kulturních tipů a informací o dalších soutěžích o vstupenky i jiné ceny. Po obdržení prvního takového informačního e-mailu se z databáze budete mít možnost kdykoliv odhlásit.


Termín konání: 20.1. - 21.1.
Kde: Divadlo Archa
Adresa: Na Poříčí 26, Praha 1
Další info: http://www.archatheatre.cz/
zpět na titulní stránku... zpět na rubriku...