Nový čínský thriller Pán ohně právě vyšel, soutěžte s námi o tři výtisky! | kulturissimo.cz - Vaše lepší stránka. Ta kulturní


Kulturní portál s přehledem - hudba, výstavy, divadlo, film
Vaše lepší stránka. Ta kulturní.

zpět na titulní stránku...

zpět na rubriku...

Knihy

Nový čínský thriller Pán ohně právě vyšel, soutěžte s námi o tři výtisky!

SOUTĚŽ | redakce | 5.2.2015

Dětský smích se nese tichem ponurého pekingského rána jako hlas pohřebního zvonu. Po prašných cestičkách parku Ž’tchan pobíhají dvě holčičky, dvě růžovobílé blůzky, nad nimiž poskakují rovné černé vlasy ostříhané na mikádo.  V jejich tmavých orientálních očích tancují plamínky mládí. Tolik života a nevinnosti, pouhou chvíli od okamžiku, kdy si uvědomí vlastní smrtelnost – od jejich prvního setkání se smrtí, která na nich zanechá doživotní stopy…“

 

Nakladatelství Host svým čtenářům na začátek roku přichystalo první svazek ze série čínských thrillerů, Pána ohně od Petera Maye. Ten kombinuje dechberoucí zápletku s romantickým dobrodružstvím i fascinujícím pohledem na novou Čínu. Je to příběh o děsivých vraždách, které spojuje ještě hrůznější tajemství.

 

 

pan-ohne-soutez
Zdroj: http://nakladatelstvi.hostbrno.cz

 

Čínský detektiv Li Jen pátrá spolu s americkou soudní lékařkou po vrahovi vysoce postaveného vědce, jehož ohořelá, doutnající mrtvola byla nalezena v pekingském parku. Té noci, kdy muž zemřel, došlo k dalším dvěma vraždám, které jsou s jeho smrtí záhadně spojené. Detektiv Li cítí, že musí hrát o čas a že mu tentokrát jeho čínská důkladnost nebude k ničemu. Nakonec neochotně požádá o pomoc zkušenou odbornici na uhořelé oběti. Od chvíle, kdy se sejdou při pitvě zavražděného vědce, se jejich osudy neoddělitelně propojí, stejně jako vraždy, které vyšetřují. Spolu odkrývají jednu vrstvu případu za druhou a odhalují pravdu, jež předčí i jejich nejhorší noční můry.

Lákají vás i jiné než severské detektivky? Zkuste naši soutěž a při troše štěstí při losování se můžete s chutí zakousnout do čínského thrilleru. Stačí jen zodpovědět naši soutěžní otázku:

 

Jak zní jméno americké soudní lékařky, která spolu s detektivem Li Jenem v Pánovi ohně odhaluje vraždu?

 

Výherci se stanou ti tři soutěžící, kteří správně odpovědí na soutěžní otázku a budou vylosováni. Ceny výhercům zašleme poštou.

 

POZOR, JMÉNO VÝHERCE BUDE UVEŘEJNĚNO NA STRÁNCE S VÝSLEDKY SOUTĚŽÍ ZDE >>>

 

Odpovědi spolu se svým jménem a poštovní adresou zasílejte do 18. února 2015 e-mailem na adresu info(zavinac)kulturissimo.cz a do předmětu zprávy uveďte „SOUTĚŽ – Pán ohně“.  Výherce bude kontaktován e-mailem.

 

Přejeme hodně štěstí!

 

soutěže

 

Svou účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s uchováním Vaší e-mailové adresy v databázi portálu kulturissimo.cz pro účely rozesílání kulturních tipů a informací o dalších soutěžích o vstupenky i jiné ceny. Po obdržení prvního takového informačního e-mailu se z databáze budete mít možnost kdykoliv odhlásit.

- 18.2.
zpět na titulní stránku... zpět na rubriku...