Přesvědčte se sami, jak to může dopadnout U nás v garáži! | kulturissimo.cz - Vaše lepší stránka. Ta kulturní


Kulturní portál s přehledem - hudba, výstavy, divadlo, film
Vaše lepší stránka. Ta kulturní.

zpět na titulní stránku...

zpět na rubriku...

Hudba

Přesvědčte se sami, jak to může dopadnout U nás v garáži!

SOUTĚŽ | redakce | 17.2.2015

Projekt U nás v garáži na motivy jednoho období českého undergroundu, nové vlny a punku vzbudil minulý rok ohlas i dlouhé diskuze. Co jsou zač? Dvě výrazné osobnosti české hudební scény Václav Havelka, kytarista a zpěvák kapely Please The Trees, a producent Martin Hůla alias Bonus se rozhodli zakomponovat motivy českého undergroundu do svých současných hudebních představ. Jejich radikální a přitom velmi jemné elektronické pojetí bylo nominováno na cenu Vinyla (více o cenách Vinyla za rok 2014 si můžete přečíst zde).

 

 

 

u-nas-v-garazi-soutez
Zdroj: www.unasvgarazi.cz

 

V rámci svého jediného pražského vystoupení před festivalovou sezónou – 13. března 2015 v divadle Archa – představí Tvrdý/Havelka za doprovodu kapely svoje radikální cover verze, doplněné o nové skladby, které nenajdete na albu U nás v garáži, remixy a nový videoklip. Koncert doplní nová scéna a vizualizace kolektivu Lunchmeat. Jako host vystoupí berlínská hudebnice Golden Diskó Ship se svou novou desku Invisible Bonfire.

 

 

Svědky toho, jak to může U nás v garáži dopadnout, se můžete na koncertě v Arše přesvědčit sami! Stačí odpovědět na naši otázku, počkat na slosování a třeba budete jedním ze dvou šťastlivců, kteří vyhrají dva volňásky!

 

Otázka zní: Jak se jmenuje film, k němuž Václav Havelka s Bonusem vytvořili soundtrack?

Výherce dvou volných vstupů vylosujeme z došlých zpráv se správnými odpověďmi. Odpovědi zasílejte do 9. března 2015 e-mailem na adresu info(zavinac)kulturissimo.cz a do předmětu zprávy uveďte „SOUTĚŽ – U nás v garáži“.

 

POZOR, JMÉNO VÝHERCE BUDE UVEŘEJNĚNO NA STRÁNCE S VÝSLEDKY SOUTĚŽÍ ZDE >>>

Přejeme hodně štěstí!


Svou účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s uchováním Vaší e-mailové adresy v databázi portálu kulturissimo.cz pro účely rozesílání kulturních tipů a informací o dalších soutěžích o vstupenky i jiné ceny. Po obdržení prvního takového informačního e-mailu se z databáze budete mít možnost kdykoliv odhlásit.


Termín konání: 18.3.
Kde: Divadlo Archa
Adresa: Na Poříčí 26, Praha 1
Další info: http://www.archatheatre.cz/
zpět na titulní stránku... zpět na rubriku...