Soutěž o lístky do trochu jiného boxerského ringu v NoD | kulturissimo.cz - Vaše lepší stránka. Ta kulturní


Kulturní portál s přehledem - hudba, výstavy, divadlo, film
Vaše lepší stránka. Ta kulturní.

zpět na titulní stránku...

zpět na rubriku...

Divadlo

Soutěž o lístky do trochu jiného boxerského ringu v NoD

SOUTĚŽ | redakce | 24.3.2015

Od listopadu loňského roku se Experimentální prostor NoD opět proměňuje v ring. Markéta Vacovská v roli boxera Muhammada Aliho a zpěvačka Lenka Dusilová mají energii, která boří hranice. Hra One Step Before the Fall vypráví o síle a chuti bojovat, o prohrách i vítězstvích. Červenou nití tanečního příběhu je Parkinsonova choroba a možná vize konce našich životů. (Více o představení si můžete přečíst zde.) Další repríza se v NoD koná 30. března a do konce března můžete soutěžit o dva volňásky.

 

 

one-step-before-the-fall-soutez-1
© Jiří Štrébl

 

 

„V ringu je v taneční performance tematizováno vyčerpání, propady, návraty, pády, kolapsy, úspěch, sílu, slabost – životní fáze typické pro všechny, kteří se něčím vrcholově zabývají, korespondující s životem tanečníka, umělce, chirurga a mnoha jiných... bojovníků,“ píše se v naší recenzi na představení One Step Before the Fall.

 

 

one-step-before-the-fall-soutez-2
© Martin Mařák

 

Chtěli byste toto jedinečné představení zažít na vlastní kůži? Pak vězte, že stačí zodpovědět naši soutěžní otázku a mít trochu štěstí při slosování. Soutěžíme o dvě volné vstupenky, na představení One Step Before the Fall dne 30. března 2015.

 

 

Otázka tentokrát zní:  Kolik tanečníků vystupuje v představení One Step before the Fall?

 

Výherce dvou volných vstupů  vylosujeme z došlých zpráv se správnými odpověďmi.

Odpovědi zasílejte do 27. 3. 2015 e-mailem na adresu info(zavinac)kulturissimo.cz a do předmětu zprávy uveďte „SOUTĚŽ – One Step Before the Fall“.

 

 

POZOR, JMÉNO VÝHERCE BUDE UVEŘEJNĚNO NA STRÁNCE S VÝSLEDKY SOUTĚŽÍ ZDE >>>

Přejeme hodně štěstí!

Svou účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s uchováním Vaší e-mailové adresy v databázi portálu kulturissimo.cz pro účely rozesílání kulturních tipů a informací o dalších soutěžích o vstupenky i jiné ceny. Po obdržení prvního takového informačního e-mailu se z databáze budete mít možnost kdykoliv odhlásit.

 

 


Termín konání: 30.3.
Kde: Experimentální prostor NoD
Adresa: Dlouhá 33, Praha 1
Další info: http://nod.roxy.cz/
zpět na titulní stránku... zpět na rubriku...