Výstava Model pokračuje i s doprovodným programem, vyhrajte volné vstupy do Galerie Rudolfinum! | kulturissimo.cz - Vaše lepší stránka. Ta kulturní


Kulturní portál s přehledem - hudba, výstavy, divadlo, film
Vaše lepší stránka. Ta kulturní.

zpět na titulní stránku...

zpět na rubriku...

Výstavy

Výstava Model pokračuje i s doprovodným programem, vyhrajte volné vstupy do Galerie Rudolfinum!

SOUTĚŽ | redakce | 26.3.2015

Výstava ModelGalerii Rudolfinum se pomalu přehoupla do své druhé poloviny, avšak její doprovodný program ani zdaleka nekončí. Na duben jsou připraveny dvě komentované prohlídky a jedna přednáška. Ve čtvrtek 9. dubna si můžete přijít vyslechnout výklad rakouského umělce Lorenze Estermanna (začátek v 18 hodin), komentované prohlídky pak proběhnou 14. dubna s lektorem galerie, 30. dubna pak návštěvníky provede kurátor celé výstavy.

 

Podívejte se na dokument k výstavě Model!

 

 

Existuje mnoho důvodů, proč se na tuto výstavu vydat, i když třeba nemusí působit jednoznačným dojmem. Jak ve své recenzi napsala Petra Lemonnier: „Výstavy v Rudolfinu jako již tradičně hledají bystrého diváka, jehož fantazie se aktivně spolupodílí na celém vyznění. I tato expozice bude rozhodně patřit k těm náročnějším, nepředkousaným, až filozofickým, kdy teprve v hlavách příchozích dozraje předestřená koncepce v ucelený obraz. Utváří totiž jakousi síť, do které si diváci mohou velmi svobodně zavěsit vlastní názor a doslova popustit uzdu své fantazii.“ (Celou recenzi si můžete přečíst zde.)

Když zodpovíte naši soutěžní otázku a usměje se na vás štěstí v losování, můžete se na výstavu Model vydat se dvěma volnými vstupenkami v kapse! Jen připomínáme, že výstava trvá až do 3. května 2015.

 

Otázka zní: Jak se jmenuje kurátor výstavy Model?

 

 

Výherce dvou volných vstupů  vylosujeme z došlých zpráv se správnými odpověďmi.

Odpovědi zasílejte do 12. dubna 2015 e-mailem na adresu info(zavinac)kulturissimo.cz a do předmětu zprávy uveďte „SOUTĚŽ – Model (duben)“.

 

 

POZOR, JMÉNO VÝHERCE BUDE UVEŘEJNĚNO NA STRÁNCE S VÝSLEDKY SOUTĚŽÍ ZDE >>>

Přejeme hodně štěstí!

Svou účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s uchováním Vaší e-mailové adresy v databázi portálu kulturissimo.cz pro účely rozesílání kulturních tipů a informací o dalších soutěžích o vstupenky i jiné ceny. Po obdržení prvního takového informačního e-mailu se z databáze budete mít možnost kdykoliv odhlásit.

- 12.4.
Kde: Galerie Rudolfinum
Adresa: Alšovo nábřeží 12, Praha 1
Další info: http://www.galerierudolfinum.cz
zpět na titulní stránku... zpět na rubriku...