Velká soutěž o lístky na festival Punkt Meets Music Infinity právě startuje! | kulturissimo.cz - Vaše lepší stránka. Ta kulturní


Kulturní portál s přehledem - hudba, výstavy, divadlo, film
Vaše lepší stránka. Ta kulturní.

zpět na titulní stránku...

zpět na rubriku...

Hudba

Velká soutěž o lístky na festival Punkt Meets Music Infinity právě startuje!

SOUTĚŽ | redakce | 26.3.2015

Od středy 8. dubna do pátku 10. dubna proběhne v pražském Paláci Akropolis jedinečný festival Punkt Meets Music Infinity, jenž se 11. dubna přesune do brněnského klubu Fléda. Nabídne nejen neobvyklý koncept Live a Live Remixu v rámci jednoho večera, ale zároveň přiveze přední norské hudebníky ze špičky současné hudby – jazzové, experimentální i elektronické.

 

 

punkt-meets-music-infinity-soutez-2
Sheriffs of Nothingness. Zdroj: www.palacakropolis.cz

 

 

„Jako posluchači jsme navyklí vnímat hudbu jako něco, co se nám nabízí jako hotové – ať už prostřednictvím nahrávky nebo koncertu, na němž kapela hraje předem napsané a nazkoušené písně. Zkuste si ale představit, že jste součástí vzrušujícího procesu, v němž hudba přímo vzniká před vašima očima ze setkání hudebníků,“ líčí dramaturg festivalu Josef Sedloň.  (Více o festivalu si můžete přečíst zde.)

 

 

punkt-meets-music-infinity-soutez-1
Sidsel Endresen. Zdroj: www.palacakropolis.cz

 

Chtěli byste se na jeden z festivalových večerů vydat? Pak je právě vám na míru ušitá naše soutěž. S trochou štěstí v zádech při losování mohou být lístky vaše! Soutěžíme o dvě vstupenky na každý ze čtyř festivalových večerů od 8. do 11. dubna 2014. Stačí odpovědět na naši soutěžní otázku:

 

Jak se jmenují hudebníci, kteří stojí za zrodem festivalu Punkt Meets Music Infinity?

 

Výherce čtyřikrát dvou volných vstupů  vylosujeme z došlých zpráv se správnými odpověďmi.

Odpovědi zasílejte do 5. 4. 2015 e-mailem na adresu info(zavinac)kulturissimo.cz a do předmětu zprávy uveďte „SOUTĚŽ – Punkt Meets Music Infinity“. Ve zprávě také uveďte, na který z koncertů byste se rádi vypravili!

 

 

POZOR, JMÉNA VÝHERCŮ BUDOU UVEŘEJNĚNA NA STRÁNCE S VÝSLEDKY SOUTĚŽÍ ZDE >>>

Přejeme hodně štěstí!

Svou účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s uchováním Vaší e-mailové adresy v databázi portálu kulturissimo.cz pro účely rozesílání kulturních tipů a informací o dalších soutěžích o vstupenky i jiné ceny. Po obdržení prvního takového informačního e-mailu se z databáze budete mít možnost kdykoliv odhlásit.


Termín konání: 8.4. - 11.4.
zpět na titulní stránku... zpět na rubriku...