Spitfire Company se pouští do dalšího bolavého tématu. Vyhrajte lístky na Sniper’s Lake! | kulturissimo.cz - Vaše lepší stránka. Ta kulturní


Kulturní portál s přehledem - hudba, výstavy, divadlo, film
Vaše lepší stránka. Ta kulturní.

zpět na titulní stránku...

zpět na rubriku...

Divadlo

Spitfire Company se pouští do dalšího bolavého tématu. Vyhrajte lístky na Sniper’s Lake!

SOUTĚŽ | redakce | 30.3.2015

Soubor Spitfire Company, který má v posledních letech na kontě úspěšné projekty One Step Before the Fall, Antiwords a Animal Exitus, představí zkraje dubna pražské veřejnosti nový projekt Sniper's Lake. Po tématech předchozích inscenací, jimiž bylo vyčerpání, parkinsonova choroba, vyrovnávání se s traumatem a porodem, se Spitfire Company pouští do otázek dotýkajících se témat uprchlictví, migrace i role osamělých střelců naší doby. Světová premiéra se uskutečnila 26. března v Oslo, ta česká bude následovat 7. a 8. dubna v pražském Divadle Ponec.

 

 

snipers-lake-soutez
Zdroj: Spitfire Company

 

 

Od druhé světové války nebylo tolik migrantů na cestách jako v dnešní době. Utíkají nejen před něčím, ale i za něčím. Neviditelná hrozba je nedílnou součástí naší reality. Paralyzuje nás, ale je i spouštěčem reakce, kdy člověk překonává sám sebe. Osamělý střelec a uprchlíci jsou motivy, s nimiž se setkáváme v každodenním životě. (Více o představení se dočtete zde.)

 

Chcete se stát účastníky dalšího projektu Spitfire Company? Pak odpovězte na naši soutěžní otázku, třeba vylosujeme právě vás! Soutěžíme o dvě volné vstupenky, na představení dne 8. dubna 2015. A na co se ptáme tentokrát?

 

Jak zní název volné trilogie, v níž Sniper’s Lake navazuje na představení One Step Before the Fall a Animal Exitus?

Výherce dvou volných vstupů  vylosujeme z došlých zpráv se správnými odpověďmi.

Odpovědi zasílejte do 6. dubna 2015 e-mailem na adresu info(zavinac)kulturissimo.cz a do předmětu zprávy uveďte „SOUTĚŽ – Sniper’s Lake“.

 

 

POZOR, JMÉNO VÝHERCE BUDE UVEŘEJNĚNO NA STRÁNCE S VÝSLEDKY SOUTĚŽÍ ZDE >>>

Přejeme hodně štěstí!

Svou účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s uchováním Vaší e-mailové adresy v databázi portálu kulturissimo.cz pro účely rozesílání kulturních tipů a informací o dalších soutěžích o vstupenky i jiné ceny. Po obdržení prvního takového informačního e-mailu se z databáze budete mít možnost kdykoliv odhlásit.

- 3.4.
Kde: Divadlo Ponec
Adresa: Husitská 24a/899, Praha 3
Další info: http://www.divadloponec.cz
zpět na titulní stránku... zpět na rubriku...