LUNO vypustili na svět novou desku, máme pro vás fotografie ze křtu a soutěž! | kulturissimo.cz - Vaše lepší stránka. Ta kulturní


Kulturní portál s přehledem - hudba, výstavy, divadlo, film
Vaše lepší stránka. Ta kulturní.

zpět na titulní stránku...

zpět na rubriku...

Hudba

LUNO vypustili na svět novou desku, máme pro vás fotografie ze křtu a soutěž!

SOUTĚŽ | redakce | 1.4.2015

V pátek 27. března proběhl v pražském Paláci Akropolis křest nového alba Close To Silence od formace LUNO. Byli jsme u toho a  těm, kteří nemohli být přímo na koncertě, přinášíme alespoň několik fotografií z klidem a skvělými hudebními výkony naplněného večera. Dodejme jen, že atmosféru načaly předskupiny Teepee a I Like You Hysteric.

 

 

luno-close-to-silence-krest-soutez-5
LUNO

 

 

„Close To Silence už ve svém názvu demonstruje sympatizující přístup k tichu a v praxi se tomu kapela poddává zhruba v polovině alba. Skladby jako Blind nebo Here Not To Be There si libují ve své jednoduchosti a písničkářské lehkosti a nepozastavovují se nad tím, zda dokážou žít samostatný život. Zajímavý zlom nastane až v Lifecycles, skladbě, které akustická verze sluší a chorální party vyznívají mnohem důstojněji. Ke skladbám, jako je Vertigo nebo Target Fish, si LUNO přizvali kolegy s Roe-Deer a vytvořili z nich konečně rozmanitější kompozice, které na sebe upozorňují svou žánrovou náznakovostí,“ píše Veronika Vlachová v recenzi nového alba (celý text si můžete přečíst zde).

 

O kvalitách novinky od LUNO se můžete přesvědčit sami, zúčastníte-li se naší soutěže o tři CD. Pro účast v ní stačí odpovědět na následující soutěžní otázku a mít štěstí při losování:

 

Jak se jmenuje frontmanka skupiny LUNO?

 

Výherci se stanou ti tři soutěžící, kteří správně odpovědí na soutěžní otázku a budou vylosováni. Ceny výhercům zašleme poštou.

 

POZOR, JMÉNO VÝHERCE BUDE UVEŘEJNĚNO NA STRÁNCE S VÝSLEDKY SOUTĚŽÍ ZDE >>>

 

Odpovědi spolu se svým jménem a poštovní adresou zasílejte do 14. dubna 2015 e-mailem na adresu info(zavinac)kulturissimo.cz a do předmětu zprávy uveďte „SOUTĚŽ – LUNO – Close To Silence“.  Výherce bude kontaktován e-mailem.

 

Přejeme hodně štěstí!

Svou účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s uchováním Vaší e-mailové adresy v databázi portálu kulturissimo.cz pro účely rozesílání kulturních tipů a informací o dalších soutěžích o vstupenky i jiné ceny. Po obdržení prvního takového informačního e-mailu se z databáze budete mít možnost kdykoliv odhlásit.

A zde jsou slíbené fotografie.

 

luno-close-to-silence-krest-soutez-2
O zahájení večera se postarala skupina I Like You Hysteric.

 

 

luno-close-to-silence-krest-soutez-3
I Like You Hysteric

 

luno-close-to-silence-krest-soutez-4
I Like You Hysteric

 

 

 

 

luno-close-to-silence-krest-soutez-1
A pak už nastoupily hlavní hvězdy večera LUNO.

 

luno-close-to-silence-krest-soutez-8

 

 

luno-close-to-silence-krest-soutez-7

 

 

luno-close-to-silence-krest-soutez-6
Se sympatizujícím přístupem k tichu...

 

luno-close-to-silence-krest-soutez-9
Jak se jen jmenuje tahle zpěvačka?

 

Fotografie: Madla Biedermanová

- 14.4.
Kde: Palác Akropolis
Adresa: Kubelíkova 1548/27, Praha 3
Další info: http://www.palacakropolis.cz/
zpět na titulní stránku... zpět na rubriku...