Soutěžte a zjistěte, jaké je tajemství Ženy z horního patra | kulturissimo.cz - Vaše lepší stránka. Ta kulturní


Kulturní portál s přehledem - hudba, výstavy, divadlo, film
Vaše lepší stránka. Ta kulturní.

zpět na titulní stránku...

zpět na rubriku...

Knihy

Soutěžte a zjistěte, jaké je tajemství Ženy z horního patra

SOUTĚŽ | redakce | 10.4.2015

V nakladatelství Host před nedávnem vyšla kniha americké spisovatelky Claire Messudové. Žena z horního patra je román o vášni a uměleckém naplnění plný naléhavosti, intimity a sžíravých emocí, který promlouvá o zničující ceně za autentický život. Naši čerstvou recenzi knihy si můžete přečíst zde >>>.

 

 

zena-z-horniho-patra-soutez
Zdroj: www.hostbrno.cz

 

Nora Eldridgeová, sedmatřicetiletá učitelka na základní škole v Bostonu, se už dávno vzdala svého snu být úspěšnou umělkyní, matkou a milenkou. Místo toho se z ní stala „žena z horního patra“, spolehlivá kamarádka a sousedka, která je pro každého vždycky až na druhém místě. Jednoho dne se jí do života připlete okouzlující kosmopolitní rodina Šahídových – její nový žák Reza, dítě jako z pohádky, a jeho rodiče: Skandar, světácký libanonský profesor, který přijel přednášet na místní univerzitu, a Sirena, šarmantní italská umělkyně. Když se Reza stane obětí šikany, je Nora zatažena do složitého světa jeho rodiny. Postupně se do všech tří zamiluje, do každého zvlášť a jiným způsobem. Náhlý příslib přátelství, lásky a umělecké tvorby boří veškeré její hranice a Nora v sobě objevuje nebývalý hlad – touhu žít tak silnou, že je v sázce celé její smýšlení a chápání sebe samé.

 

Odhalit tajemství Ženy z horního patra nyní můžete i vy, stačí splnit naši soutěžní otázku. Knihu tentokrát získají tři vylosovaní výherci. A jak tentokrát zní otázka?

 

Jak se jmenuje nejslavnější kniha Claire Messudové, která vyšla i česky?

 

Výherci se stanou ti tři soutěžící, kteří správně odpovědí na soutěžní otázku a budou vylosováni. Ceny výhercům zašleme poštou.

 

POZOR, JMÉNO VÝHERCE BUDE UVEŘEJNĚNO NA STRÁNCE S VÝSLEDKY SOUTĚŽÍ ZDE >>>

 

Odpovědi spolu se svým jménem a poštovní adresou zasílejte do 23. dubna 2015 e-mailem na adresu info(zavinac)kulturissimo.cz a do předmětu zprávy uveďte „SOUTĚŽ – Žena z horního patra“.  Výherce bude kontaktován e-mailem.

 

Přejeme hodně štěstí!

Svou účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s uchováním Vaší e-mailové adresy v databázi portálu kulturissimo.cz pro účely rozesílání kulturních tipů a informací o dalších soutěžích o vstupenky i jiné ceny. Po obdržení prvního takového informačního e-mailu se z databáze budete mít možnost kdykoliv odhlásit.

zpět na titulní stránku... zpět na rubriku...