Chcete prožít zahajovací koncert Respect festivalu naživo? Soutěžte o lístky na Hortus Musicus! | kulturissimo.cz - Vaše lepší stránka. Ta kulturní


Kulturní portál s přehledem - hudba, výstavy, divadlo, film
Vaše lepší stránka. Ta kulturní.

zpět na titulní stránku...

zpět na rubriku...

Hudba

Chcete prožít zahajovací koncert Respect festivalu naživo? Soutěžte o lístky na Hortus Musicus!

SOUTĚŽ | redakce | 22.4.2015

Blíží se osmnáctý ročník Respect festivalu a jako již tradičně je na co se těšit. O zahajovací koncert celého festivalu se 26. května postará v Dvořákově síni Rudolfina špičkový estonský ansámbl Hortus Musicus, v současné době nejdéle fungující evropský ansámbl ve svém oboru. Žánrové označení „stará hudba“, jíž se soubor věnuje, je nepřesné, neboť je to hudba, která získává v každém podání novou, neopakovatelnou tvář.  V repertoáru Hortus Musicus, zaměřeném na nejnáročnější posluchače, se střídá renesance se současnou avantgardou. (Více o zahajovacím koncertě si můžete přečíst zde.)

 

 

hortus-musicus-soutez
Hortus Musicus. Zdroj: www.rachot.cz

 

Pro příznivce tohoto skvělého ansámblu máme dobrou zprávu, jeden z vás totiž právě teď může získat dva volné lístky na úvodní večer Respect festivalu do Rudolfina. Stačí zodpovědět naši soutěžní otázku a mít trochu štěstí při losování. Otázka zní:

 

Jak se jmenuje houslista, který před čtyřiceti lety založil soubor Hortus Musicus?

 

 

Výherce dvou volných vstupů  vylosujeme z došlých zpráv se správnými odpověďmi.

Odpovědi zasílejte do 19. května 2015 e-mailem na adresu info(zavinac)kulturissimo.cz a do předmětu zprávy uveďte „SOUTĚŽ – Hortus Musicus“.

 

 

POZOR, JMÉNO VÝHERCE BUDE UVEŘEJNĚNO NA STRÁNCE S VÝSLEDKY SOUTĚŽÍ ZDE >>>

Přejeme hodně štěstí!

Svou účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s uchováním Vaší e-mailové adresy v databázi portálu kulturissimo.cz pro účely rozesílání kulturních tipů a informací o dalších soutěžích o vstupenky i jiné ceny. Po obdržení prvního takového informačního e-mailu se z databáze budete mít možnost kdykoliv odhlásit.

 

 

- 19.5.
Kde: Rudolfinum – Dvořákova síň
Adresa: Náměstí Jana Palacha, Praha 1
Další info:
zpět na titulní stránku... zpět na rubriku...