Vyhrajte lístky na Zabijáky! | kulturissimo.cz - Vaše lepší stránka. Ta kulturní


Kulturní portál s přehledem - hudba, výstavy, divadlo, film
Vaše lepší stránka. Ta kulturní.

zpět na titulní stránku...

zpět na rubriku...

Film

Vyhrajte lístky na Zabijáky!

SOUTĚŽ | redakce | 6.5.2015

Ve středu 13. května bude v pražském kině Světozor uvedena premiéra očekávaného dánského snímku Zabijáci od režiséra Mikkela Nørgaarda.

 

zabijaci-3
Zdroj: www.aerofilms.cz

 

Detektiv Carl Mørck dostane na stůl případ, v němž jde o dvacet let starou sérii vražd a znásilnění. Všechny stopy vedou ke skupině studentů prestižní internátní školy, jako pachatel byl však odsouzen místní podivín. Carlovi a jeho asistentu Assadovi v případu „cosi nesedí“ a znovu jej otevřou. Ve složce najdou poznámku o tísňovém volání zoufalé mladé dívky, jež zmizela beze stopy. Brzy se ukáže, že Carl a Assad nejsou jediní, kdo se snaží najít dívku, jejíž svědectví by mohlo nepříjemně zasáhnout ty nejvyšší vrstvy uhlazené dánské společnosti. (Více o filmu si můžete přečíst zde.)

 

Nyní může pět z vás vyhrát po dvou lístcích na libovolnou projekci filmu Zabijáci v kinech Světozor, Bio Oko a Aero. Pokud správně zodpovíte naši soutěžní otázku a budete vylosováni, můžete se těšit na napínavý zážitek.

 

Soutěžíme o 5 x 2 volné vstupenky na libovolnou projekci od 15. do 20. května 2015 ve Světozoru, Oku nebo Aeru. Soutěžní otázka zní:

 

Který scénárista je podepsaný pod Zabijáky?

 

Pět výherců, kteří získají dva volné vstupy, vylosujeme z došlých zpráv se správnými odpověďmi.

Odpovědi zasílejte do 13. května 2015 e-mailem na adresu info(zavinac)kulturissimo.cz a do předmětu zprávy uveďte „SOUTĚŽ – Zabijáci“. Do zprávy také uveďte, na kterou z projekcí (místo, čas) se chcete vypravit!

 

 

POZOR, JMÉNO VÝHERCE BUDE UVEŘEJNĚNO NA STRÁNCE S VÝSLEDKY SOUTĚŽÍ ZDE >>>

Přejeme hodně štěstí!

Svou účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s uchováním Vaší e-mailové adresy v databázi portálu kulturissimo.cz pro účely rozesílání kulturních tipů a informací o dalších soutěžích o vstupenky i jiné ceny. Po obdržení prvního takového informačního e-mailu se z databáze budete mít možnost kdykoliv odhlásit.

- 13.5.
zpět na titulní stránku... zpět na rubriku...