A je tu rychlosoutěž o volňásky na sobotní Electro Swing Fever v Roxy! | kulturissimo.cz - Vaše lepší stránka. Ta kulturní


Kulturní portál s přehledem - hudba, výstavy, divadlo, film
Vaše lepší stránka. Ta kulturní.

zpět na titulní stránku...

zpět na rubriku...

Ostatní

A je tu rychlosoutěž o volňásky na sobotní Electro Swing Fever v Roxy!

SOUTĚŽ | redakce | 11.5.2015

Hlavní electro-swingová párty v České Republice – Electro Swing Fever – se vrací do Prahy, a to naposledy před dlouhou letní přestávkou. V sobotu 16. května 2015 se prostory klubu Roxy zaplní zástupy noblesních dam a šviháckých gentlemanů, tančit se bude až do brzkých ranních hodin. Nabitému programu budou tentokrát vévodit hudební hosté z prosluněné Itálie. (Více o květnové Electro Swing Fever se dočtete >>>zde.)

 

 

esf-kveten-soutez
Zdroj: www.electroswingbohemia.cz

 

Ať už patříte k pravidelným návštěvníkům electro-swingové horečky v Roxy, nebo byste konečně chtěli kouzlo tohoto večírku objevit a protančit se až do rána, vězte, že s námi právě můžete soutěžit o volné lístky! Odpovězte na naši soutěžní otázku, třeba vylosujeme právě vás! Otázka tentokrát zní:

Jak se jmenuje osmihlavý turínský band, který  bude v sobotu hlavním hostem květnové Electro Swing Fever?

 

Výherce dvou volných vstupů  vylosujeme z došlých zpráv se správnými odpověďmi.

Odpovědi zasílejte do čtvrtka 14. května 2015 e-mailem na adresu info(zavinac)kulturissimo.cz a do předmětu zprávy uveďte „SOUTĚŽ – Electro Swing Fever - květen“.

 

 

POZOR, JMÉNO VÝHERCE BUDE UVEŘEJNĚNO NA STRÁNCE S VÝSLEDKY SOUTĚŽÍ ZDE >>>

Přejeme hodně štěstí!

Svou účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s uchováním Vaší e-mailové adresy v databázi portálu kulturissimo.cz pro účely rozesílání kulturních tipů a informací o dalších soutěžích o vstupenky i jiné ceny. Po obdržení prvního takového informačního e-mailu se z databáze budete mít možnost kdykoliv odhlásit.


Termín konání: 16.5.
Kde: Roxy
Adresa: Dlouhá 33, Praha 1
Další info: http://www.roxy.cz/
zpět na titulní stránku... zpět na rubriku...