NaFilM zahájí půlroční provoz, soutěžte a zažijte otevření Národního filmového muzea! | kulturissimo.cz - Vaše lepší stránka. Ta kulturní


Kulturní portál s přehledem - hudba, výstavy, divadlo, film
Vaše lepší stránka. Ta kulturní.

zpět na titulní stránku...

zpět na rubriku...

Film

NaFilM zahájí půlroční provoz, soutěžte a zažijte otevření Národního filmového muzea!

SOUTĚŽ | redakce | 20.5.2015

Interaktivní výstava Na film! nabídne již od 4. června ochutnávku z Národního filmového muzea, které může u nás již velmi brzy existovat a to díky iniciativě studentů Katedry filmových studií FF UK. Návštěvníci výstavy budou moci nahlédnout do tajů filmového zákulisí, objevit kouzlo filmového obrazu, zvuků i ruchů a poznávat osudy a filmy českých tvůrců, kteří odešli do exilu. Expozici doprovodí cykly přednášek a diskusí, filmové workshopy, speciální komentované prohlídky a programy pro školy. Kompletní program bude zveřejněn již brzy na webových stránkách nafilm.org.

 

 

nafilm-soutez
Zdroj: www.nafilm.org

 

Projekt NaFilM, za kterým stojí studenti Katedry filmových studií FF UK, si získal přízeň významných českých filmových profesionálů. Jiří Menzel a Olga Sommerová svou podporu vyjádřili již v rámci crowdfundigové kampaně, která umožnila vznik výstavy Na film!.

 

 

 

 

Výstava Na film! věnovaná století vývoje české kinematografie je spolufinancována prostřednictvím jedné z nejúspěšnějších kampaní v historii českého crowdfundingu, během které bylo vybráno více než 200 000Kč. Výstava si dává si za cíl posloužit také jako platforma otevřená nápadům a připomínkám, které inspirují a dotvoří finální podobu návrhu budoucího filmového muzea.

 

 

 

 

Chtěli byste se podívat na zahájení provozu NafilM? Pak stačí odpovědět na naši soutěžní otázku a jeden šťastlivec dostane dva lístky na zahajovací slávu 4. června.

 

Otázka tentokrát zní: Jak se jmenuje muzeum, které na půl roku NafilM poskytlo prostory?

 

Výherce dvou volných vstupů  vylosujeme z došlých zpráv se správnými odpověďmi.

Odpovědi zasílejte do 29. května 2015 e-mailem na adresu info(zavinac)kulturissimo.cz a do předmětu zprávy uveďte „SOUTĚŽ – NaFilM“.

 

POZOR, JMÉNO VÝHERCE BUDE UVEŘEJNĚNO NA STRÁNCE S VÝSLEDKY SOUTĚŽÍ ZDE >>>

Přejeme hodně štěstí!

Svou účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s uchováním Vaší e-mailové adresy v databázi portálu kulturissimo.cz pro účely rozesílání kulturních tipů a informací o dalších soutěžích o vstupenky i jiné ceny. Po obdržení prvního takového informačního e-mailu se z databáze budete mít možnost kdykoliv odhlásit.

 


Termín konání: 4.6. - 25.10.
zpět na titulní stránku... zpět na rubriku...