Soutěžte s námi o lístky na norský film Slepá! | kulturissimo.cz - Vaše lepší stránka. Ta kulturní


Kulturní portál s přehledem - hudba, výstavy, divadlo, film
Vaše lepší stránka. Ta kulturní.

zpět na titulní stránku...

zpět na rubriku...

Film

Soutěžte s námi o lístky na norský film Slepá!

SOUTĚŽ | redakce | 26.5.2015

Ve čtvrtek 4. června jde do kin film norského režiséra Eskila Vogta Slepá (Blind, 2014). Láska, touha i obavy se v nich zhmotňují s intenzitou, která si v ničem nezadá s vnějším světem. Kde je hranice mezi fantazií a realitou? Dráždivá sonda do vnitřního světa nevidomé ženy překvapuje bohatou vizualitou, otevřeným přístupem k sexu i absurdním humorem. (Více o filmu se dočtete zde.)

 

slepa-soutez
Zdroj: www.aerofilms.cz

 

Nyní může pět z vás vyhrát po dvou lístcích na libovolnou projekci filmu Slepá v kinech Světozor, Aero a Oko,  od 5. do 10. června. Zkuste odpovědět na naši soutěžní otázku, třeba vylosujeme právě vás! A zde je soutěžní otázka:

Jak se jmenuje herečka, která ve filmu Slepá ztvárnila hlavní roli Ingrid?

Výherce 5x2 volných vstupů  vylosujeme z došlých zpráv se správnými odpověďmi.

Odpovědi zasílejte do 3. 6. 2015 e-mailem na adresu info(zavinac)kulturissimo.cz. Do předmětu zprávy uveďte „SOUTĚŽ – Slepá“ a k odpovědi nezapomeňte připsat datum projekce, kterou byste chtěli navštívit.

 

POZOR, JMÉNO VÝHERCE BUDE UVEŘEJNĚNO NA STRÁNCE S VÝSLEDKY SOUTĚŽÍ ZDE >>>

Přejeme hodně štěstí!

Svou účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s uchováním Vaší e-mailové adresy v databázi portálu kulturissimo.cz pro účely rozesílání kulturních tipů a informací o dalších soutěžích o vstupenky i jiné ceny. Po obdržení prvního takového informačního e-mailu se z databáze budete mít možnost kdykoliv odhlásit.

zpět na titulní stránku... zpět na rubriku...