Soutěž o knihu Pod vodou: Když se z pravdy stane lež a z útočníků oběti | kulturissimo.cz - Vaše lepší stránka. Ta kulturní


Kulturní portál s přehledem - hudba, výstavy, divadlo, film
Vaše lepší stránka. Ta kulturní.

zpět na titulní stránku...

zpět na rubriku...

Knihy

Soutěž o knihu Pod vodou: Když se z pravdy stane lež a z útočníků oběti

SOUTĚŽ | redakce | 28.5.2015

Když se z pravdy stane lež a z útočníků jsou náhle oběti... Nakladatelství Host právě vydává psychologický thriller jedné z nejoceňovanějších současných německých autorek Juli Zeh nazvaný Pod vodou. (Naši recenzi si můžete přečíst zde.)

 

pod-vodou
Zdroj: www.hostbrno.cz

 

Herečka Jola přijela se svým partnerem Theem na ostrov, aby se připravila na další roli. Když pozná Svena, nevinný flirt se promění ve smrtonosný milostný trojúhelník, který zboří všechna pravidla. Sven opustil Německo, žije na ostrově a pracuje jako instruktor potápění. Jeho heslo zní: nepleť se do problémů jiných lidí. Teď zjistí, jaké to je změnit se ze svědka ve spoluviníka. A pochopí, že se stal součástí vražedné hry, ve které téměř neměl šanci uspět.

Román Pod vodou je mistrně zkonstruovaný psychologický thriller, v němž čtenář stejně jako Sven ztrácí veškeré jistoty. Juli Zeh se podařilo napsat skvostné, střízlivé komorní drama o svobodné vůli, odsuzování druhých, vině a moci.

 

Zaujal vás román Pod vodou a chtěli byste vědět, jak to nakonec všechno dopadne? Právě teď s námi můžete soutěžit o tři exempláře této novinky z Hostu! Stačí, když odpovíte na naši soutěžní otázku a při losování se na vás usměje štěstí. A dnešní otázka?

 

Jak se jmenuje prvotina od Juli Zeh, která vyšla i česky?

 

Výherci se stanou ti tři soutěžící, kteří správně odpovědí na soutěžní otázku a budou vylosováni. Ceny výhercům zašleme poštou.

 

POZOR, JMÉNO VÝHERCE BUDE UVEŘEJNĚNO NA STRÁNCE S VÝSLEDKY SOUTĚŽÍ ZDE >>>

 

Odpovědi spolu se svým jménem a poštovní adresou zasílejte do 18. června 2015 e-mailem na adresu info(zavinac)kulturissimo.cz a do předmětu zprávy uveďte „SOUTĚŽ – Pod vodou“.  Výherci budou kontaktováni e-mailem.

Přejeme hodně štěstí!

Svou účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s uchováním Vaší e-mailové adresy v databázi portálu kulturissimo.cz pro účely rozesílání kulturních tipů a informací o dalších soutěžích o vstupenky i jiné ceny. Po obdržení prvního takového informačního e-mailu se z databáze budete mít možnost kdykoliv odhlásit.

zpět na titulní stránku... zpět na rubriku...