Jak se letos vydat na Respect Festival? Třeba s volňáskem z naší soutěže v kapse! | kulturissimo.cz - Vaše lepší stránka. Ta kulturní


Kulturní portál s přehledem - hudba, výstavy, divadlo, film
Vaše lepší stránka. Ta kulturní.

zpět na titulní stránku...

zpět na rubriku...

Hudba

Jak se letos vydat na Respect Festival? Třeba s volňáskem z naší soutěže v kapse!

SOUTĚŽ | redakce | 3.6.2015

Osmnáctý ročník Respect festivalu se blíží mílovými kroky. Ladronku o víkendu 13. a 14. června zaplaví výjimečný program ze všech koutů světa. Kdo všechno se letos na Respect Festivalu představí? V sobotu to bude stěžejní postava africké hudby Salif Keita z Mali, těšit se můžete i na sardinského kytaristu Paola Angeliho, na princeznu asijského undergroundu Susheelu Raman, portugalskou bluesovou múzu Lulu Pena, na jihoafrické Abavuki. Neděle pak přinese koncerty dvojice Amadou & Mariam z Mali, experimentální folk využívající postupy minimalismu v tempu taneční hudby v podání britské čtveřice Spiro, polyfonii v transovním rytmu francouzských Lo Còr de la Plana. Kořeny romské hudby objevíte s maďarskými Parno Graszt, a s The Pyramids z USA se zase můžete vydat do krajiny spojující Afriku s americkým free-jazzem.  (Více se dočtete zde<<<.)

 

 

respect-festival-15-soutez
Salif Keita © Photo Thomas Chene /Art Lemza

 

Nyní pro dva z vás máme přichystané po dvou volňáskách na blížící se Respect Festival. Pokud máte o víkendu 13. a 14. června čas a chuť zažít opravdu výjimečný festival, odpovězte na naši soutěžní otázku, třeba si štěstí při losování sedne právě na vás.

 

Jak se jmenuje album, za které byl Salif Keita jako první Afričan nominován na cenu Grammy?

 

Dva výherce dvou volných vstupů  vylosujeme z došlých zpráv se správnými odpověďmi.

Odpovědi zasílejte do 10. 6. 2015 e-mailem na adresu info(zavinac)kulturissimo.cz a do předmětu zprávy uveďte „SOUTĚŽ – Respect Festival 2015“.

 

POZOR, JMÉNO VÝHERCE BUDE UVEŘEJNĚNO NA STRÁNCE S VÝSLEDKY SOUTĚŽÍ ZDE >>>

Přejeme hodně štěstí!

Svou účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s uchováním Vaší e-mailové adresy v databázi portálu kulturissimo.cz pro účely rozesílání kulturních tipů a informací o dalších soutěžích o vstupenky i jiné ceny. Po obdržení prvního takového informačního e-mailu se z databáze budete mít možnost kdykoliv odhlásit.

 


Termín konání: 13.6. - 14.6.
zpět na titulní stránku... zpět na rubriku...