Libujete si o prázdninách v napínavém čtení? Soutěžte s námi o román Lev! | kulturissimo.cz - Vaše lepší stránka. Ta kulturní


Kulturní portál s přehledem - hudba, výstavy, divadlo, film
Vaše lepší stránka. Ta kulturní.

zpět na titulní stránku...

zpět na rubriku...

Knihy

Libujete si o prázdninách v napínavém čtení? Soutěžte s námi o román Lev!

SOUTĚŽ | redakce | 8.7.2015

Nakladatelství Kniha Zlín právě přichází s čerstvým překladem thrilleru Lev od amerického spisovatele Nelsona DeMilla. Román je příběhem Johna Coreye, člena elitní protiteroristické jednotky a bývalého policejního vyšetřovatele, jenž se vrací do USA. Bohužel pro něj se vrací také Asad Chalíl, nechvalně proslulý libyjský terorista známý pod přezdívkou Lev, který při svém posledním útoku nejprve předstíral zběhnutí na americkou stranu, aby pak v USA rozpoutal nejhorší teroristické peklo, jaké kdy země zažila. Přestože mu Corey s Kate Mansfieldovou, agentkou FBI, byli od začátku do konce v patách, zlikvidoval Chalíl zamýšlené oběti jednu po druhé a zmizel beze stopy. O tři roky později se do Ameriky vrací, aby splnil své hrozby, dokončil rozdělanou práci a krvavě se pomstil. Také John Corey však umíněně sleduje svůj cíl, a aby Asada Chalíla vypátral a zabil, nezastaví se před ničím…

 

 

de-mille-lev-soutez
Zdroj: www.knihazlin.cz

 

 

Nelson Richard DeMille (*1943) se narodil v New Yorku, vyrůstal na Long Islandu. Tři roky studoval na Hofstra University, poté vstoupil do armády a byl přijat do důstojnické školy. Stal se poručíkem americké armády (1966–1969) a zúčastnil se bojů ve Vietnamu jako velitel pěchotní čety 1. divize kavalerie. Byl vyznamenán Leteckou medailí, Bronzovou hvězdou a Vietnamským křížem za statečnost. Po návratu do Spojených států dokončil studia na Hofstra Universit, poté se začal věnovat psaní – v nakladatelství Kniha Zlín již ostatně vyšla celá řada jeho dalších knih.

 

Co takhle trocha napínavého letního čtení? Nyní s námi můžete soutěžit o tři výtisky Lva, stačí splnit soutěžní úkol, mít trochu štěstí při slosování, a Lev může doputovat přímo k vám! A jak zní úkol?

 

Vyjmenujte alespoň tři DeMillovy knihy, které již vyšly česky.

 

Výherci se stanou ti tři soutěžící, kteří správně odpovědí na soutěžní otázku a budou vylosováni. Ceny výhercům zašleme poštou.

 

POZOR, JMÉNO VÝHERCE BUDE UVEŘEJNĚNO NA STRÁNCE S VÝSLEDKY SOUTĚŽÍ ZDE >>>

 

Odpovědi spolu se svým jménem a poštovní adresou zasílejte do 23. července 2015 e-mailem na adresu info(zavinac)kulturissimo.cz a do předmětu zprávy uveďte „SOUTĚŽ – Lev “.  Výherce bude kontaktován e-mailem.

 

Přejeme hodně štěstí!


Svou účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s uchováním Vaší e-mailové adresy v databázi portálu kulturissimo.cz pro účely rozesílání kulturních tipů a informací o dalších soutěžích o vstupenky i jiné ceny. Po obdržení prvního takového informačního e-mailu se z databáze budete mít možnost kdykoliv odhlásit.

- 23.7.
zpět na titulní stránku... zpět na rubriku...