Národní filmové muzeum už nalákalo tisíce návštěvníků, nevydáte se tam také? | kulturissimo.cz - Vaše lepší stránka. Ta kulturní


Kulturní portál s přehledem - hudba, výstavy, divadlo, film
Vaše lepší stránka. Ta kulturní.

zpět na titulní stránku...

zpět na rubriku...

Výstavy

Národní filmové muzeum už nalákalo tisíce návštěvníků, nevydáte se tam také?

SOUTĚŽ | redakce | 31.7.2015

Začátkem června byla v Museu Montanelli na Malé Straně zahájena interaktivní výstava Na film!. Byly zde představeny expozice, které by se v budoucnu mohly stát součástí Národního filmového muzea. Hravá filmová výstava láká dospělé na expozici meziválečné avantgardy, či historii filmového zvuku a děti si přijdou na své zejména v improvizovaném ruchařském studiu. Za projektem NaFilM! stojí Studenti Katedry filmových studií FF UK. O tom, jak se nápad na vytvoření muzea zrodil a jak bude pokračovat nadále, se dočtete v našem rozhovoru zde>>>.

 

 

nafilm-soutez-srpen
© Richard Špůr. Zdroj: https://www.facebook.com/Nafilm.org

 

 

Celý projekt si vůbec nestojí špatně, jen za první dva měsíce muzeum navštívily skoro 4000 lidí. Máte chuť se k nim přidat? Právě teď můžete získat dvě volné vstupenky do Musea Montanelli v naší soutěži. Stačí, když správně odpovíte na naši soutěžní otázku, třeba vylosujeme právě vás.

 

Expozice NaFilm! zahrnuje tři témata z dějin české kinematografie, jmenujte alespoň jedno z nich.

 

Výherce dvou volných vstupů  vylosujeme z došlých zpráv se správnými odpověďmi.

 

Odpovědi zasílejte do 14. srpna 2015 e-mailem na adresu info(zavinac)kulturissimo.cz a do předmětu zprávy uveďte SOUTĚŽ – NaFilm soutěž srpen 2015.

 

 

POZOR, JMÉNO VÝHERCE BUDE UVEŘEJNĚNO NA STRÁNCE S VÝSLEDKY SOUTĚŽÍ ZDE >>>

Přejeme hodně štěstí!

Svou účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s uchováním Vaší e-mailové adresy v databázi portálu kulturissimo.cz pro účely rozesílání kulturních tipů a informací o dalších soutěžích o vstupenky i jiné ceny. Po obdržení prvního takového informačního e-mailu se z databáze budete mít možnost kdykoliv odhlásit.

 

 

- 25.10.
Kde: Muzeum Montanelli
zpět na titulní stránku... zpět na rubriku...