Vyhrajte lístky na festival nepopulární hudby Eurotrialog Mikulov | kulturissimo.cz - Vaše lepší stránka. Ta kulturní


Kulturní portál s přehledem - hudba, výstavy, divadlo, film
Vaše lepší stránka. Ta kulturní.

zpět na titulní stránku...

zpět na rubriku...

Hudba

Vyhrajte lístky na festival nepopulární hudby Eurotrialog Mikulov

SOUTĚŽ | redakce | 23.7.2015

Již 17. ročník čeká festival nepopulární hudby Eurotrialog Mikulov. Festival letos proběhne ve dnech 28. - 29. srpna 2015. Hlavní dění se odehraje jako vždy v mikulovském amfiteátru, novinkou je druhá plnohodnotná scéna ve velkostanu. Festival zpestří i doprovodné akce na zajímavých místech Mikulova.

 

 

eurotrialog-15-soutez
Zdroj: www.eurotrialog.cz

 

„Stále se snažíme především o to, abychom byli příjemným festivalem v krásném místě malebného vinařského kraje, který spojuje hudbu různých národností a uspokojit zejména ty hudební fanoušky, kteří svou alternativu nehledají v estrádách televizních stanic. Naše motto zní:  ,žádná pop-music‘. Žádný mainstream, žádné kolotoče. Prostě festival v krásném koutě Česka, na pomezí se Slovenskem a Rakouskem, festival, kde vás nikdo neušlape,“ vysvětluje dramaturg Romek Hanzlík. (Více o letošním Eurotrialogu si můžete přečíst zde.)

 

Právě teď máte možnost získat v naší soutěži dva volné vstupy na oba festivalové dny 28. a 29. srpna. Stačí odpovědět na naši soutěžní otázku:

 

Která kapela letos na Eurotrialogu oslaví třicetiny?

 

Výherce dvou volných vstupů  vylosujeme z došlých zpráv se správnými odpověďmi.

Odpovědi zasílejte do 17. srpna 2015 e-mailem na adresu info(zavinac)kulturissimo.cz a do předmětu zprávy uveďte SOUTĚŽ – Eurotrialog Mikulov 2015.

 

POZOR, JMÉNO VÝHERCE BUDE UVEŘEJNĚNO NA STRÁNCE S VÝSLEDKY SOUTĚŽÍ ZDE >>>

Přejeme hodně štěstí!

Svou účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s uchováním Vaší e-mailové adresy v databázi portálu kulturissimo.cz pro účely rozesílání kulturních tipů a informací o dalších soutěžích o vstupenky i jiné ceny. Po obdržení prvního takového informačního e-mailu se z databáze budete mít možnost kdykoliv odhlásit.


Termín konání: 28.8. - 29.7.
zpět na titulní stránku... zpět na rubriku...