Vyhrajte lístky na premiéru Vladimira Mackbetina od Spitfire Company! | kulturissimo.cz - Vaše lepší stránka. Ta kulturní


Kulturní portál s přehledem - hudba, výstavy, divadlo, film
Vaše lepší stránka. Ta kulturní.

zpět na titulní stránku...

zpět na rubriku...

Divadlo

Vyhrajte lístky na premiéru Vladimira Mackbetina od Spitfire Company!

SOUTĚŽ | redakce | 22.9.2015

Nové představení souboru Spitfire Company bude první částí chystané trilogie, v níž hlavní témata budou vycházet ze tří ikonických Shakesperových příběhů. První z trilogie nese výmluvný název Vladimir Macbetin. Premiéra se uskuteční v sobotu 3. října v Paláci Akropolis.

 

 

vladimir-mackbetin-soutez-1
Zkouška Vladimira Mackbetina. Foto: Michal Hančovský. Zdroj: www.palacakropolis.cz

 

 

„Spojení Macbetha a Putina se může zdát bláznivé. Historicky a geograficky jsou to zcela odlišné příběhy. Ale neodolal jsem prolnutí obou příběhů a nalezl jsem témata, jako jsou osobní i politická manipulace, xenofobie, osamělost a odcizenost. S naším týmem tvoříme divadelní skutečnost, ve které si klademe otázku, co se stane s Putinem alias Macbetinem, až bude svržen a bude muset utéct z Moskvy,” vysvětluje základní obrysy představení autor a režisér Petr Boháč (více o hře se dočtete >>>zde).

 

 

vladimir-mackbetin-soutez-2
Zkouška Vladimira Mackbetina. Foto: Michal Hančovský. Zdroj: www.palacakropolis.cz

 

 

Nyní se můžete zúčastnit soutěže o dvě volné vstupenky na premiérové představení, které v Akropoli proběhne 3. října. Stačí odpovědět na naši soutěžní otázku:

 

Jak znějí názvy dvou dalších titulů, které navážou na Vladimira Mackbetina v chystané trilogii?

 

Výherce dvou volných vstupů  vylosujeme z došlých zpráv se správnými odpověďmi.

Odpovědi zasílejte do 29. 9. 2015 e-mailem na adresu info(zavinac)kulturissimo.cz a do předmětu zprávy uveďte SOUTĚŽ – Vladimir Mackbetin - premiéra.

 

 

POZOR, JMÉNO VÝHERCE BUDE UVEŘEJNĚNO NA STRÁNCE S VÝSLEDKY SOUTĚŽÍ ZDE >>>

Přejeme hodně štěstí!

Svou účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s uchováním Vaší e-mailové adresy v databázi portálu kulturissimo.cz pro účely rozesílání kulturních tipů a informací o dalších soutěžích o vstupenky i jiné ceny. Po obdržení prvního takového informačního e-mailu se z databáze budete mít možnost kdykoliv odhlásit.

 

 


Termín konání: 3.10.
Kde: Palác Akropolis
Adresa: Kubelíkova 1548/27, Praha 3
Další info: http://www.palacakropolis.cz/
zpět na titulní stránku... zpět na rubriku...