Electroswingová horečka začíná, vyhrajte lístky do Roxy! | kulturissimo.cz - Vaše lepší stránka. Ta kulturní


Kulturní portál s přehledem - hudba, výstavy, divadlo, film
Vaše lepší stránka. Ta kulturní.

zpět na titulní stránku...

zpět na rubriku...

Ostatní

Electroswingová horečka začíná, vyhrajte lístky do Roxy!

SOUTĚŽ | redakce | 29.9.2015

Populární electro-swingová párty – Electro Swing Fever – se vrací do Prahy. V sobotu 3. října 2015 se prostory klubu Roxy zaplní zástupy noblesních dam a šviháckých gentlemanů. Nabitému programu bude korunovat pařížské producentské duo Bart & Baker. Začíná se ve 21 hodin a vězte, že vířit ve electroswingových rytmech bude možné až do ranních hodin! Uznávaná francouzská dvojice mixovala skladby 40. a 50. let s moderními beaty již v roce 2005, aby tak vytvořila novou taneční hudbu pro současnost. (Více o podzimní Electro Swing Fever a exkluzivní rozhovor s duem Bart & Baker si můžete přečíst >>>zde.)

 

 

bart-and-baker
Zdroj: www.bartandbaker.com

 

Právě teď s námi můžete bleskově soutěžit o dvě vstupenky na proslulou electroswingovou party. Odpovězte na naši otázku, třeba vylosujeme právě váš e-mail.

Jmenujte alespoň dva pařížské kluby, kde jsou Bart & Baker rezidenty.

 

Výherce dvou volných vstupů  vylosujeme z došlých zpráv se správnými odpověďmi.

Odpovědi zasílejte do 1. října 2015 e-mailem na adresu info(zavinac)kulturissimo.cz a do předmětu zprávy uveďte SOUTĚŽ – Electro Swing Fever (říjen 2015).

 

 

POZOR, JMÉNO VÝHERCE BUDE UVEŘEJNĚNO NA STRÁNCE S VÝSLEDKY SOUTĚŽÍ ZDE >>>

Přejeme hodně štěstí!

 

Svou účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s uchováním Vaší e-mailové adresy v databázi portálu kulturissimo.cz pro účely rozesílání kulturních tipů a informací o dalších soutěžích o vstupenky i jiné ceny. Po obdržení prvního takového informačního e-mailu se z databáze budete mít možnost kdykoliv odhlásit.


Termín konání: 3.10.
Kde: Roxy
Adresa: Dlouhá 33, Praha 1
Další info: http://www.roxy.cz/
zpět na titulní stránku... zpět na rubriku...