Nemáte-li čtení na začátek podzimu, zkuste soutěžit o Okamžik všeho | kulturissimo.cz - Vaše lepší stránka. Ta kulturní


Kulturní portál s přehledem - hudba, výstavy, divadlo, film
Vaše lepší stránka. Ta kulturní.

zpět na titulní stránku...

zpět na rubriku...

Knihy

Nemáte-li čtení na začátek podzimu, zkuste soutěžit o Okamžik všeho

SOUTĚŽ | redakce | 21.9.2015

Nezaměstnaná IT specialistka, krachující antikvariát, stará kniha a láska dvou lidí, kteří se nikdy osobně nesetkali… Tak by se dala několika slovy shrnout novinka z produkce nakladatelství Host od Shelly Kingové nazvaná Okamžik všeho. Právě teď můžete o tři exempláře tohoto románu vyhrát v naší soutěži.

 

 

okamzik-vseho-soutez
Zdroj: www.hostbrno.cz

 

Život Maggie Duprésové je vzhůru nohama. Propustili ji z firmy v Silicon Valley a ona je teď „nedobrovolně vyřazena z výplatní listiny“. Podle své matky selhala, protože se neprovdala, a navíc je bez práce. Před problémy se ukrývá v antikvariátu, který je na tom podobně jako ona. Jednou se Maggie dostane do ruky starý potrhaný výtisk Milence lady Chatterleyové, a když ho otevře, najde v něm vepsané vášnivé vzkazy dvou lidí, kteří se nikdy osobně nesetkali. Maggie zjistí, že jejich milostná konverzace neprobíhala v minulosti, jak se původně domnívala, ale že je zcela současná a ona ji přerušila. Zapojí tedy všechny své schopnosti geeka a rozhodne se dát ony dva čtenáře dohromady a zachránit krachující antikvariát. Toto předsevzetí má nečekané následky: všechno, co dosud pokládala za podstatné, se převrátí a Maggie zjistí, kým skutečně je.

 

Chcete se dočíst, jak to s Maggie nakonec dopadne? Pak odpovězte na naši soutěžní otázku, třeba se ve slosování stanete jedním z našich výherců. A otázka?

Jak se jmenuje antikvariát, díky němuž se Maggie Duprésové doslova obrátí život naruby?

 

Výherci se stanou ti tři soutěžící, kteří správně odpovědí na soutěžní otázku a budou vylosováni. Ceny výhercům zašleme poštou.

 

POZOR, JMÉNO VÝHERCE BUDE UVEŘEJNĚNO NA STRÁNCE S VÝSLEDKY SOUTĚŽÍ ZDE >>>

 

Odpovědi spolu se svým jménem a poštovní adresou zasílejte do 4. října 2015 e-mailem na adresu info(zavinac)kulturissimo.cz a do předmětu zprávy uveďteSOUTĚŽ – Okamžik všeho .  Výherci budou kontaktováni e-mailem.

 

Přejeme hodně štěstí!


Svou účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s uchováním Vaší e-mailové adresy v databázi portálu kulturissimo.cz pro účely rozesílání kulturních tipů a informací o dalších soutěžích o vstupenky i jiné ceny. Po obdržení prvního takového informačního e-mailu se z databáze budete mít možnost kdykoliv odhlásit.

 

Soutěž naleznete také na největším soutěžním portálu v ČR - Soutěže.cz a na Websoutěže.cz

- 4.10.
zpět na titulní stránku... zpět na rubriku...