Zrní svěří playlist koncertů v Akropoli fanouškům | kulturissimo.cz - Vaše lepší stránka. Ta kulturní


Kulturní portál s přehledem - hudba, výstavy, divadlo, film
Vaše lepší stránka. Ta kulturní.

zpět na titulní stránku...

zpět na rubriku...

Hudba

Zrní svěří playlist koncertů v Akropoli fanouškům

SOUTĚŽ | redakce | 22.9.2015

Pražský Palác Akropolis bude 8. a 9. října hostit kladenskou kapelu Zrní (rozhovor s kapelou si můžete přečíst >>>zde). Na jejich koncerty chodí v Praze hodně lidí, a tak v posledních letech hráli ve větších prostorech. Jenže atmosféra žižkovského klubu je pro ně natolik úžasná, že se rozhodli udělat dva koncerty za sebou, aby si pražská vystoupení užili všichni fanoušci.

 

 

zrni-na-prani-soutez
Zrní. Foto: Aleš Foff

 

 

Novinkou je, že si tentokrát písničky budou moci vybrat sami fanoušci. „Až na pár výjimek tam může zaznít úplně jakákoli naše písnička. Což bude určitě pro nás vtipný,“ říká zpěvák Honza Unger, „Určitě totiž lidi vyberou i věci, co už vůbec neumíme. No, a poprvé nebudeme muset řešit playlist, bude to daný, vymyslíme jenom pořadí.“ Hlasovat můžete na facebooku ještě do 28. září, tak neváhejte! (Inspiraci hledejte třeba ve videu níže.)

 

 


Předskakovat jim bude jejich kamarád, kladenský písničkář s kytarou, Michal Koberstein, který hrál ve skupinách Fousy Moudžou Rajzin, kde hrál několik let na basu i kytarista Zrní, a v Domácí Kapele, což zase byla kapela Vráti Brabence z Plastiků.

 

Dobrá zpráva pro všechny příznivce Zrní je, že se právě mohou zúčastnit soutěže o volňásky na oba koncerty – dva na čtvrtek 8. 10. a dva na pátek 9. 10. Pošlete nám mail s odpovědí, třeba vylosujeme právě vás!

 

Otázka zní: O kolik až písniček si mohou fanoušci na facebooku hlasovat?

 

Výherce dvou volných vstupů na čtvrtek 8. 10. a dvou na pátek 9. 10.  vylosujeme z došlých zpráv se správnými odpověďmi.

 

 

Odpovědi zasílejte do neděle 4. října 2015 e-mailem na adresu info(zavinac)kulturissimo.cz a do předmětu zprávy uveďte SOUTĚŽ – Zrní na přání 2015.

 

 

POZOR, JMÉNO VÝHERCE BUDE UVEŘEJNĚNO NA STRÁNCE S VÝSLEDKY SOUTĚŽÍ ZDE >>>

Přejeme hodně štěstí!

Svou účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s uchováním Vaší e-mailové adresy v databázi portálu kulturissimo.cz pro účely rozesílání kulturních tipů a informací o dalších soutěžích o vstupenky i jiné ceny. Po obdržení prvního takového informačního e-mailu se z databáze budete mít možnost kdykoliv odhlásit.


Soutěž naleznete také na největším soutěžním portálu v ČR - Soutěže.cz a na Websoutěže.cz


Termín konání: 8.10. - 9.10.
Kde: Palác Akropolis
Adresa: Kubelíkova 1548/27, Praha 3
Další info: http://www.palacakropolis.cz/
zpět na titulní stránku... zpět na rubriku...