Vyhrajte lístky na zahajovací koncert 24. ročníku Svátků hudby v Praze | kulturissimo.cz - Vaše lepší stránka. Ta kulturní


Kulturní portál s přehledem - hudba, výstavy, divadlo, film
Vaše lepší stránka. Ta kulturní.

zpět na titulní stránku...

zpět na rubriku...

Hudba

Vyhrajte lístky na zahajovací koncert 24. ročníku Svátků hudby v Praze

SOUTĚŽ | redakce | 23.9.2015

Již čtyřiadvacátý ročník komorního cyklu koncertů Svátky hudby v Praze, Václav Hudeček a jeho hosté, zahájí 13. října vystoupení renomovaného italského souboru Interpreti Veneziani. „Návrat fenomenálních Benátčanů“ si nenechá ujít ani hostitel cyklu Václav Hudeček, který navíc v tento večer obdrží z rukou italského velvyslance J. E. Alda Amatiho prestižní Řád italské hvězdy. Slavnostní koncert se za účasti vzácných hostů uskuteční ve Dvořákově síni Rudolfina a odstartuje další pokračování této koncertní série, která v nové sezóně nabídne sedmero koncertních setkání. (Více o zahajovacím koncertu i o letošním ročníku Svátků hudby se dočtete >>>zde.)

 

 

svatky-hudby-15-zahajeni-soutez
Zdroj: www.vaclavhudecek-svatkyhudby.cz

 

Nyní máte jedinečnou možnost získat volné vstupenky v naší soutěži. Odpovězte na naši otázku, třeba vylosujeme právě vás a zažijete tak krásnou atmosféru zahajovacího koncertu každoročně hvězdami nabitého festivalu.

 

Otázka tentokrát zní: Ve kterém roce byl založen fenomenální soubor Interpreti Veneziani?

Dva výherce dvou volných vstupenek vylosujeme z došlých zpráv se správnými odpověďmi.

Odpovědi zasílejte do 8. října 2015 e-mailem na adresu info(zavinac)kulturissimo.cz a do předmětu zprávy uveďte SOUTĚŽ – Svátky hudby – Interpreti Veneziani.

 

POZOR, JMÉNO VÝHERCE BUDE UVEŘEJNĚNO NA STRÁNCE S VÝSLEDKY SOUTĚŽÍ ZDE >>>

 

Přejeme hodně štěstí!

Svou účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s uchováním Vaší e-mailové adresy v databázi portálu kulturissimo.cz pro účely rozesílání kulturních tipů a informací o dalších soutěžích o vstupenky i jiné ceny. Po obdržení prvního takového informačního e-mailu se z databáze budete mít možnost kdykoliv odhlásit.


Termín konání: 13.10.
Kde: Rudolfinum – Dvořákova síň
Adresa: Náměstí Jana Palacha, Praha 1
Další info:
zpět na titulní stránku... zpět na rubriku...