Divadlo Rokoko dostane ke stoletému výročí knihu, právě teď ji s námi můžete vyhrát | kulturissimo.cz - Vaše lepší stránka. Ta kulturní


Kulturní portál s přehledem - hudba, výstavy, divadlo, film
Vaše lepší stránka. Ta kulturní.

zpět na titulní stránku...

zpět na rubriku...

Knihy

Divadlo Rokoko dostane ke stoletému výročí knihu, právě teď ji s námi můžete vyhrát

SOUTĚŽ | redakce | 9.10.2015

Divadlo Rokoko u příležitosti 100. výročí vydává unikátní publikaci s názvem 100 let Divadla Rokoko. Slavnostní křest proběhne 20. října od 17 hodin v Paláci knih Luxor na Václavském náměstí, patronkou knihy se stane Marta Kubišová. O letošním stoletém výročí jsme již psali >>>zde, o novinkách chystaných v Městských divadlech pražských na tuto sezónu se dočtete >>>zde.

 

 

100-let-divadla-rokoko-soutez

 

 

O pestré historii Divadla Rokoko dosud nebyla vydána žádná publikace. Proto se Městská divadla pražská rozhodla oslovit renomované divadelní historiky a k významnému jubileu připravila knihu 100 let Divadla Rokoko, která popisuje nejvýznamnější éry tohoto kulturního prostoru. Navíc zde najdete řadu archivních fotografií, které dosud nebyly publikovány. Autory knihy jsou Pavel Bár, Alice Dubská, Vladimír Just, Justina Kašparová, Radka Potměšilová, Zuzana Sílová, Jana Soprová, Milan Šotek a Roman Vašek. Publikace bude v prodeji od října na pokladnách Městských divadel pražských a v běžné knižní distribuci.

 

Nyní můžete tuto knihu mapující celé jedno divadelní století vyhrát v naší soutěži. Pro účast stačí odpovědět na následující soutěžní otázku a mít štěstí při losování:

Kdo byl prvním ředitelem Kabaretu Rokoko, který se poprvé otevřel 25. prosince 1915?

a) Vlasta Burian  b) Ferenc Futurista  c) Karel Hašler

 

Nápovědu najdete na www.DivadloRokoko.cz

 

 

Výhercem se stane soutěžící, který správně odpoví na soutěžní otázku a bude vylosován. Cenu výherci zašleme poštou.

 

POZOR, JMÉNO VÝHERCE BUDE UVEŘEJNĚNO NA STRÁNCE S VÝSLEDKY SOUTĚŽÍ ZDE >>>

 

Odpovědi spolu se svým jménem a poštovní adresou zasílejte do 19. října 2015 e-mailem na adresu info(zavinac)kulturissimo.cz a do předmětu zprávy uveďteSOUTĚŽ – 100 let Divadla Rokoko.  Výherce bude kontaktován e-mailem.

 

Přejeme hodně štěstí!

Svou účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s uchováním Vaší e-mailové adresy v databázi portálu kulturissimo.cz pro účely rozesílání kulturních tipů a informací o dalších soutěžích o vstupenky i jiné ceny. Po obdržení prvního takového informačního e-mailu se z databáze budete mít možnost kdykoliv odhlásit.

zpět na titulní stránku... zpět na rubriku...