Milovníci fotografie pozor, právě soutěžíme o pět výtisků nového čísla časopisu Fotograf! | kulturissimo.cz - Vaše lepší stránka. Ta kulturní


Kulturní portál s přehledem - hudba, výstavy, divadlo, film
Vaše lepší stránka. Ta kulturní.

zpět na titulní stránku...

zpět na rubriku...

Výstavy

Milovníci fotografie pozor, právě soutěžíme o pět výtisků nového čísla časopisu Fotograf!

SOUTĚŽ | redakce | 7.10.2015

Na konci září byl v pražském Veletržním paláci  zahájen pátý ročník Festivalu Fotograf, příznačně křtem tematického čísla časopisu Fotograf #26. Tématem letošního ročníku jsou dokumentární strategie. V průběhu října festival představí řadu skupinových i samostatných výstav, připravených ve spolupráci s místními galeriemi. Výstavní program doplní série diskuzí, site-specific akcí, projekcí a komentovaných prohlídek. Příznivci fotografie budou mít po celou dobu trvání festivalu možnost zhlédnout celou řadu výstav, např. v Národní galerii, v Galerii Artwall, Domě fotografie GHMP, v prostorách Rakouského kulturního fóra v Praze, Fotograf Gallery či Galerie Školská 28. (Více o pátém ročníku Festivalu Fotograf se dočtete >>>zde.)

 

 

festival-fotograf-15-soutez
Lucia Nimcová: Khroniky. Zdroj: www.fotografestival.cz

 

 

Nyní s námi můžete soutěžit o pět výtisků nového čísla časopisu Fotograf. Stačí odpovědět na naši soutěžní otázku, třeba vylosujeme právě vás! Otázka zní:

 

Kdo je autorem výstavy Ztroskotaní, kterou si nyní můžete prohlédnout v Galerii Artwall (opěrná zeď Letenských sadů)?

 

Výherci se stane pět soutěžících, kteří správně odpovědí na soutěžní otázku a budou vylosováni. Ceny výhercům zašleme poštou.

 


POZOR, JMÉNO VÝHERCE BUDE UVEŘEJNĚNO NA STRÁNCE S VÝSLEDKY SOUTĚŽÍ ZDE >>>Odpovědi spolu se svým jménem a poštovní adresou zasílejte do 20. října 2015 e-mailem na adresu info(zavinac)kulturissimo.cz a do předmětu zprávy uveďteSOUTĚŽ – Fotograf 26. Výherci budou kontaktováni e-mailem.

 

Přejeme hodně štěstí!

Svou účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s uchováním Vaší e-mailové adresy v databázi portálu kulturissimo.cz pro účely rozesílání kulturních tipů a informací o dalších soutěžích o vstupenky i jiné ceny. Po obdržení prvního takového informačního e-mailu se z databáze budete mít možnost kdykoliv odhlásit.

 

 


Termín konání: 29.9. - 3.1.
zpět na titulní stránku... zpět na rubriku...