Vylepšete si podzimní náladu výhrou lístků na Freak Show kapely FruFru! | kulturissimo.cz - Vaše lepší stránka. Ta kulturní


Kulturní portál s přehledem - hudba, výstavy, divadlo, film
Vaše lepší stránka. Ta kulturní.

zpět na titulní stránku...

zpět na rubriku...

Hudba

Vylepšete si podzimní náladu výhrou lístků na Freak Show kapely FruFru!

SOUTĚŽ | redakce | 20.10.2015

V pátek 30. října odstartuje kapela FruFru oslavu svého patnáctiletého fungování. Ve světové premiéře v tento výjimečný večer uvede v pražském Paláci Akropolis rockovou operu Freak Show – jedinečné spojení bizzarně-varietní show s originální hudbou této kapely. Spojení videoprojekce se živými vstupy známých umělců fanoušky zajisté nenechá chladnými. Současně s tímto projektem bude v premiéře promítnut zbrusu nový videoklip kapely. (Více i Freak Show se dočtete >>>zde.)

 

 

frufru-freak-show-soutez
Zdroj: www.frufru.cz

 

 

Nyní se můžete zúčastnit soutěže o dva volňásky na premiérové uvedené této show. Odpovězte na naši soutěžní otázku, pošlete nám mail – třeba se pak při slosování usměje štěstí právě na Vás!

Soutěžní otázka tentokrát zní: Která zpěvačka s FruFru hostuje v písničce Válka?

 

Odpovědi zasílejte do 26. října 2015 e-mailem na adresu info(zavinac)kulturissimo.cz a do předmětu zprávy uveďte SOUTĚŽ – FruFru Freak Show.

 

 

POZOR, JMÉNO VÝHERCE BUDE UVEŘEJNĚNO NA STRÁNCE S VÝSLEDKY SOUTĚŽÍ ZDE >>>

Přejeme hodně štěstí!

Svou účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s uchováním Vaší e-mailové adresy v databázi portálu kulturissimo.cz pro účely rozesílání kulturních tipů a informací o dalších soutěžích o vstupenky i jiné ceny. Po obdržení prvního takového informačního e-mailu se z databáze budete mít možnost kdykoliv odhlásit.

 

 


Termín konání: 30.10.
Kde: Palác Akropolis
Adresa: Kubelíkova 1548/27, Praha 3
Další info: http://www.palacakropolis.cz/
zpět na titulní stránku... zpět na rubriku...