Máme pro vás říjnovou soutěž o Kulturní diář 2016 | kulturissimo.cz - Vaše lepší stránka. Ta kulturní


Kulturní portál s přehledem - hudba, výstavy, divadlo, film
Vaše lepší stránka. Ta kulturní.

zpět na titulní stránku...

zpět na rubriku...

Ostatní

Máme pro vás říjnovou soutěž o Kulturní diář 2016

SOUTĚŽ | redakce | 23.10.2015

Rok se s rokem sešel a máme tu nové vydání Kulturního diáře. Ve spolupráci s českým papírnictvím papelote jsme minulý týden vypustili do světa dvě varianty diáře pro milovníky kultury. V roce 2016 bude plánování kultury jen a jen na vás. A že bude z čeho vybírat! V kulturním přehledu si hned v lednu můžete najít, co bude v novém roce nejzajímavější, pro hledače inspirace zase máme připravený kulturní tahák s tipy přímo od našich redaktorů. Díky organizéru se samolepkami si pak můžete vytvořit i kulturní deník. Jedno je jisté. V roce 2016 bude záležet podoba Kulturního diáře na vás! Více informací o novinkách si můžete přečíst zde.

 

 

kulturni-diar-2016-soutez-rijen
Kulturní diář 2016 s nově připraveným kulturním přehledem, kulturním tahákem a samolepkami!
Foto: Filip Šach

 

Máte na Kulturní diář zálusk? Zkuste naši soutěž, tři z vás, kteří pošlou správnou odpověď a budou mít při slosování štěstí, jej mohou získat už teď. Otázka zní:

 

Ve kterém roce vyšlo první vydání Kulturního diáře?

 

Výherci se stanou ti tři soutěžící, kteří správně odpovědí na soutěžní otázku a budou vylosováni. Ceny výhercům zašleme poštou.

 

POZOR, JMÉNO VÝHERCE BUDE UVEŘEJNĚNO NA STRÁNCE S VÝSLEDKY SOUTĚŽÍ ZDE >>>

 

Odpovědi spolu se svým jménem a poštovní adresou zasílejte do 8. listopadu 2015 e-mailem na adresu info(zavinac)kulturissimo.cz a do předmětu zprávy uveďteSOUTĚŽ – Kulturní diář 2016 / říjen .  Výherci budou kontaktováni e-mailem.

 

Přejeme hodně štěstí!

Svou účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s uchováním Vaší e-mailové adresy v databázi portálu kulturissimo.cz pro účely rozesílání kulturních tipů a informací o dalších soutěžích o vstupenky i jiné ceny. Po obdržení prvního takového informačního e-mailu se z databáze budete mít možnost kdykoliv odhlásit.

zpět na titulní stránku... zpět na rubriku...