Jedinečná možnost vyhrát lístky na úvodní koncerty podzimního turné Zrní & Korben Dallas! | kulturissimo.cz - Vaše lepší stránka. Ta kulturní


Kulturní portál s přehledem - hudba, výstavy, divadlo, film
Vaše lepší stránka. Ta kulturní.

zpět na titulní stránku...

zpět na rubriku...

Hudba

Jedinečná možnost vyhrát lístky na úvodní koncerty podzimního turné Zrní & Korben Dallas!

SOUTĚŽ | redakce | 11.11.2015

Všichni příznivci kapely Zrní by nyní měli zpozornět. Spolu s bratislavskými Korben Dallas se na základě pozitivních zkušeností rozhodli opět spojit síly pro podzimní turné, které startuje již ve středu 18. listopadu v brněnském Sono centru. Kdo viděl a slyšel Zrní třeba na letošních Colours of Ostrava, kde vystoupili společně s Janáčkovou filharmonií, bude nejspíš chtít slyšet a vidět stále více – a stejný dojem prý měli i fanoušci Korben Dallas po jejich vystoupení na slovenské Pohodě, kde se po jejich boku objevil zase Symfonický orchestr Slovenského rozhlasu. Předchozí vystoupení obou kapel zatím vždy přinesla nejedno příjemné překvapení. Jak říká manažer Zrní Tomáš Paleta, „má navíc spolupráce pro obě skupiny vynikající efekt. V Česku jsou hvězdami spíše Zrní a představují tak Korben Dallas českému publiku. A na Slovensku je to zas přesně naopak." (Více o turné čtěte >>>zde.)

 

 

zrni-korbeni-podzim-15-4
Zrní. Foto: Aleš Foff

 

 

Právě teď máte naprosto jedinečnou možnost získat po dvou volňáscích na tři úvodní koncerty podzimní šňůry (18., 19. a 20. listopadu), během níž se Zrní & Korben Dallas po brněnském klubu Sono (18. 11) představí i v Pardubicích (19. 11.), Českých Budějovicích (20. 11.), v Ostravě (4. 12.) a v Praze (15. 12), kde bude pokřtěno album, které vzniklo během akustického koncertu na Střeleckém ostrově letos v srpnu. (Velký rozhovor s kapelou Zrní čtěte >>>zde.) Lístky na celé turné rychle mizí, třeba se vám poštěstí a získáte lístky právě v naší exkluzivní soutěži!

 

zrni-korbeni-podzim-15-5
Korben Dallas. Foto: Matej Kukučka

 

 

Soutěžíme o 3x2 volné vstupenky, na koncerty chystané dne 18. listopadu v Brně, 19. listopadu v Pardubicích a 20. listopadu v Českých Budějovicích! Stačí splnit soutěžní úkol a mít štěstí při slosování:

Vyjmenujte názvy tří alb kapely Zrní.

 

Výherce třikrát dvou volných vstupů  vylosujeme z došlých zpráv se správnými odpověďmi.

Odpovědi zasílejte do 16. listopadu 2015 e-mailem na adresu info(zavinac)kulturissimo.cz a do předmětu zprávy uveďte SOUTĚŽ – Zrní & Korben Dallas. K odpovědi připojte poznámku s městem, kde byste kapely během turné rádi zastihli osobně (tedy Brno / Pardubice / České Budějovice).

 

 

POZOR, JMÉNO VÝHERCE BUDE UVEŘEJNĚNO NA STRÁNCE S VÝSLEDKY SOUTĚŽÍ ZDE >>>

Přejeme hodně štěstí!

Svou účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s uchováním Vaší e-mailové adresy v databázi portálu kulturissimo.cz pro účely rozesílání kulturních tipů a informací o dalších soutěžích o vstupenky i jiné ceny. Po obdržení prvního takového informačního e-mailu se z databáze budete mít možnost kdykoliv odhlásit.


Termín konání: 18.11. - 20.11.
zpět na titulní stránku... zpět na rubriku...