Vražedné struny od Oscara de Muriela vyšly i česky, soutěžte s námi o tři výtisky! | kulturissimo.cz - Vaše lepší stránka. Ta kulturní


Kulturní portál s přehledem - hudba, výstavy, divadlo, film
Vaše lepší stránka. Ta kulturní.

zpět na titulní stránku...

zpět na rubriku...

Knihy

Vražedné struny od Oscara de Muriela vyšly i česky, soutěžte s námi o tři výtisky!

SOUTĚŽ | redakce | 9.11.2015

Tiskařská čerň na novince nakladatelství Host sotva uschla a už o ni můžete soutěžit! Debutový román Oscara de Muriela Vražedné struny je tady. Přichází strhující směsice krimi, historického románu a hororu, nezní to jako skvělý nápad pro fanoušky Sherlocka Holmese a Jonathana Creeka? Skotsko, rok 1888. Ve svém pokoji je nalezen zavražděný houslista. Služebná mrtvého virtuosa přísahá, že v noci slyšela hrát několik hudebníků, ale v zamčené místnosti je jediné tělo a neexistuje cesta dovnitř ani ven.

 

 

vrazedne-struny-soutez
Zdroj: www.hostbrno.cz

 

 

Způsob provedení vraždy nápadně připomíná dílo Jacka Rozparovače, a tak Scotland Yard ve strachu z všeobecné paniky vyšle detektiva Iana Freye, aby případ naoko vyšetřoval jménem oddělení zabývajícího se okultismem. Jenomže Freyův nový šéf, inspektor „Devítiprsťák“ McGray, skutečně v tyto nadpřirozené nesmysly věří. McGraye dovedla k pověrčivosti jeho tragická minulost, avšak i Frey nakonec musí uznat, že nad tímto případem zůstává rozum stát. A když jednou někdo přijde o rozum, kdo ví, o co přijde příště…

 

Oscar de Muriel (*1983) je chemik, překladatel a houslista. Vyrostl v Mexico City, odkud se během studií přestěhoval do Velké Británie. Vražedné struny jsou prvním dílem plánované trilogie.

 

Právě teď soutěžíme o tři exempláře této napínavé novinky. Stačí odpovědět na následující soutěžní otázku a mít štěstí při losování:

 

Ve kterém městě se odehrává děj Vražedných strun?

 

Výherci se stanou ti tři soutěžící, kteří správně odpovědí na soutěžní otázku a budou vylosováni. Ceny výhercům zašleme poštou.

 

POZOR, JMÉNO VÝHERCE BUDE UVEŘEJNĚNO NA STRÁNCE S VÝSLEDKY SOUTĚŽÍ ZDE >>>

 

Odpovědi spolu se svým jménem a poštovní adresou zasílejte do 29. listopadu 2015 e-mailem na adresu info(zavinac)kulturissimo.cz a do předmětu zprávy uveďte „SOUTĚŽ – Vražedné struny“. Výherci budou kontaktováni e-mailem.

 

Přejeme hodně štěstí!

Svou účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s uchováním Vaší e-mailové adresy v databázi portálu kulturissimo.cz pro účely rozesílání kulturních tipů a informací o dalších soutěžích o vstupenky i jiné ceny. Po obdržení prvního takového informačního e-mailu se z databáze budete mít možnost kdykoliv odhlásit.

 

- 29.11.
zpět na titulní stránku... zpět na rubriku...