Ostrava se chystá na koncert Zrní a Korben Dallas a my pro vás máme lístky! | kulturissimo.cz - Vaše lepší stránka. Ta kulturní


Kulturní portál s přehledem - hudba, výstavy, divadlo, film
Vaše lepší stránka. Ta kulturní.

zpět na titulní stránku...

zpět na rubriku...

Hudba

Ostrava se chystá na koncert Zrní a Korben Dallas a my pro vás máme lístky!

SOUTĚŽ | redakce | 27.11.2015

V půli listopadu se kapely Zrní a Korben Dallas vydaly na společné turné po českých městech. Po Brně, Pardubicích a Českých Budějovicích se chystají ještě dva koncerty. První z nich čeká 4. prosince Ostravu. Pokud jste neměli možnost vydat se na Zrní na Colours of Ostrava, můžete již příští pátek zažít atmosféru jejich společného vystoupení se slovenskými hvězdami Korben Dallas. Pro kapely spolupráce není novinkou. A zatímco v České republice známe spíše Zrní, v  hledáčku slovenských fanoušků daleko více objevují bratislavští Korben Dallas. (Více o turné čtěte >>>zde.)

 

 

zrni-korbeni-podzim-15-5
© fotodobias.cz

 

 

 

Právě teď máte skvělou možnost získat dva volňásky na ostravský koncert v pátek 4. listopadu. a v Praze (15. 12), kde bude pokřtěno album, které vzniklo během akustického koncertu na Střeleckém ostrově letos v srpnu. (Velký rozhovor s kapelou Zrní čtěte >>>zde.) Lístky na celé turné rychle mizí, třeba se vám poštěstí a získáte lístky právě v naší exkluzivní soutěži!

 

Soutěžíme o dvě volné vstupenky, na koncert konaný 4. prosince v ostravském Cooltour! Stačí splnit náš soutěžní úkol a mít štěstí při slosování:

Vyjmenujte všech pět členů kapely Zrní.


Výherce dvou volných vstupů  vylosujeme z došlých zpráv se správnými odpověďmi.

Odpovědi zasílejte do 1. prosince 2015 e-mailem na adresu info(zavinac)kulturissimo.cz a do předmětu zprávy uveďte „SOUTĚŽ – Zrní & Korben Dallas / Ostrava“.

 

 

POZOR, JMÉNO VÝHERCE BUDE UVEŘEJNĚNO NA STRÁNCE S VÝSLEDKY SOUTĚŽÍ ZDE >>>

Přejeme hodně štěstí!

Svou účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s uchováním Vaší e-mailové adresy v databázi portálu kulturissimo.cz pro účely rozesílání kulturních tipů a informací o dalších soutěžích o vstupenky i jiné ceny. Po obdržení prvního takového informačního e-mailu se z databáze budete mít možnost kdykoliv odhlásit.


Termín konání: 4.12.
Kde: COOLTOUR - Multižánrové centrum současného umění
Adresa: Výstaviště Černá louka, pavilon C1, Moravská Ostrava, Ostrava
Další info: http://www.cooltourova.cz
zpět na titulní stránku... zpět na rubriku...