Je tu nová soutěž o volňásky na skvěle hodnocenou výstavu Flaesh v Galerii Rudolfinum! | kulturissimo.cz - Vaše lepší stránka. Ta kulturní


Kulturní portál s přehledem - hudba, výstavy, divadlo, film
Vaše lepší stránka. Ta kulturní.

zpět na titulní stránku...

zpět na rubriku...

Výstavy

Je tu nová soutěž o volňásky na skvěle hodnocenou výstavu Flaesh v Galerii Rudolfinum!

SOUTĚŽ | redakce | 24.11.2015

Až do 3. ledna příštího roku bude v Galerii Rudolfinum k vidění výstava Flaesh, jež byla připravena v úzké osobní spolupráci s pěti autorkami (Marlene Dumas, Tracey Emin, Berlinde De Bruyckere, Kiki Smith a Louise Bourgeois), jejich ateliéry a galeriemi. Dílu každé z nich je věnován jeden výstavní sál ve formě samostatné expozice. Kolekce více než šedesáti soch, kreseb, akvarelů, výšivek a instalací nabízí přehled o významných kapitolách tvorby vybraných autorek. Naši recenzi si můžete přečíst >>>zde.

 

 

flaesh-soutez-prosinec
Tracey Emin: Jeskynní žena, 2012 Vyšívané kaliko 157 x 179 cm (s rámem), © Tracey Emin Soukromá sbírka, Londýn Foto: Stephen White

 

 

Výstavě se zatím dostalo výborného hodnocení  (a sychravé počasí si navíc o návštěvu výstavy přímo říká). Nyní můžete opět soutěžit o dva volné vstupy na Flaesh, stačí, když zodpovíte naši soutěžní otázku, třeba pak vylosujeme právě váš e-mail.

 

Kdo je kurátorem výstavy Flaesh, jež právě probíhá v Galerii Rudolfinum?

 

Výherce dvou volných vstupů  vylosujeme z došlých zpráv se správnými odpověďmi. Odpovědi zasílejte do 6. prosince 2015 e-mailem na adresu info(zavinac)kulturissimo.cz a do předmětu zprávy uveďte „SOUTĚŽ – Flaesh / prosinec“.

 

 

POZOR, JMÉNO VÝHERCE BUDE UVEŘEJNĚNO NA STRÁNCE S VÝSLEDKY SOUTĚŽÍ ZDE >>>

 

 

Přejeme hodně štěstí!

 

Svou účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s uchováním Vaší e-mailové adresy v databázi portálu kulturissimo.cz pro účely rozesílání kulturních tipů a informací o dalších soutěžích o vstupenky i jiné ceny. Po obdržení prvního takového informačního e-mailu se z databáze budete mít možnost kdykoliv odhlásit.


Kde: Galerie Rudolfinum
Adresa: Alšovo nábřeží 12, Praha 1
Další info: http://www.galerierudolfinum.cz
zpět na titulní stránku... zpět na rubriku...