Akrobacie s živou hudbou, to je Klaxon! Vyhrajte vstupenky na LeDní Letnou | kulturissimo.cz - Vaše lepší stránka. Ta kulturní


Kulturní portál s přehledem - hudba, výstavy, divadlo, film
Vaše lepší stránka. Ta kulturní.

zpět na titulní stránku...

zpět na rubriku...

Divadlo

Akrobacie s živou hudbou, to je Klaxon! Vyhrajte vstupenky na LeDní Letnou

SOUTĚŽ | redakce | 30.11.2015

Milujete nový cirkus? Pak si nenechte ujít zimní vydání Letní Letné a vydejte se na holešovické Výstaviště, kde tento čtvrtek, 3. prosince, začíná LeDní Letná (více >>>zde). Hlavní hvězdou druhého ročníku tohoto vánočního speciálu Mezinárodního festivalu nového cirkusu a divadla Letní Letná bude francouzský akrobatický soubor Akoreacro. Ve svém vytápěném šapitó uvede celkem patnáctkrát představení Klaxon (psali jsme o něm již >>>zde), které spojuje vrcholnou – v mnoha ohledech překvapivou a vtipnou – akrobacii s živou hudbou.

 

 

akoreacro-soutez-1
Akoreacro: Klaxon. Foto: Niels Benoist

 

 

Na jevišti se střídá šest akrobatů a pět hudebníků, aby s obrovskou energií, v neustávajícím frenetickém rytmu vytvářeli zábavné, lehce surreálné, od počátku do konce působivé představení. Těšit se můžete i na představení, která byla na letošní Letní Letné beznadějně vyprodaná, na své si přijdou i rodiny s dětmi, které čeká víkendový program s pohádkami, koledami a vánočními výtvarnými workshopy. Více informací o programu a vstupenkách naleznete >>>zde.

 

 

akoreacro-soutez-2
Akoreacro: Klaxon. Foto: Niels Benoist

 

 

Nyní mohou dva z vás získat po dvou volných vstupenkách na představení Klaxon francouzského souboru Akoreacro, které se na Výstavišti chystá v pátek 11. prosince 2015. Stačí odpovědět na naši soutěžní otázku:

 

 

Jak se jmenuje představení českého souboru Losers Cirque Company, jehož premiéra proběhla v rámci Letní Letné 2015?

 

 

Dva výherce dvakrát dvou volných vstupů  vylosujeme z došlých zpráv se správnými odpověďmi.

 

 

Odpovědi zasílejte do 7. prosince 2015 e-mailem na adresu info(zavinac)kulturissimo.cz a do předmětu zprávy uveďte SOUTĚŽ – Akoreacro / Klaxon.

 

 

POZOR, JMÉNO VÝHERCE BUDE UVEŘEJNĚNO NA STRÁNCE S VÝSLEDKY SOUTĚŽÍ ZDE >>>

Přejeme hodně štěstí!

Svou účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s uchováním Vaší e-mailové adresy v databázi portálu kulturissimo.cz pro účely rozesílání kulturních tipů a informací o dalších soutěžích o vstupenky i jiné ceny. Po obdržení prvního takového informačního e-mailu se z databáze budete mít možnost kdykoliv odhlásit.

 

 

 


Termín konání: 3.12. - 31.12.
zpět na titulní stránku... zpět na rubriku...