Bleskurychlá soutěž o lístky na letošní Vánoční Respect festival | kulturissimo.cz - Vaše lepší stránka. Ta kulturní


Kulturní portál s přehledem - hudba, výstavy, divadlo, film
Vaše lepší stránka. Ta kulturní.

zpět na titulní stránku...

zpět na rubriku...

Hudba

Bleskurychlá soutěž o lístky na letošní Vánoční Respect festival

SOUTĚŽ | redakce | 7.12.2015

V sobotu 12. prosince proběhne v Paláci Akropolis večer s princeznou asijského undergroundu Susheenou Raman a s kapelou Parno Graszt, jež čerpá z kořenů romské hudby. Vánoční Respect festival 2015 přichází tzv. s programem dle přání fanoušků, kteří tyto dva interprety vybrali během Respect festivalu letos v červnu (byli jsme u toho). O afterparty se pak postará DJ Yukimura. (Více o vánočním vydání Respect festivalu se dočtete >>>zde.) Nyní pro vás máme jedinečnou možnost, jak získat dva volné vstupy na celý sobotní večer.

 

 

vanocni-respect-festival-15-soutez
Zdroj: www.rachot.cz

 

 

Soutěžíme o dvě volné vstupenky, na Respect Festival konaný dne 12. prosince 2015 v Paláci Akropolis. Stačí odpovědět na naši soutěžní otázku:

 

 

Vánoční Respect festival je ozvěnou Respect festivalu – pravidelné přehlídky world music s nejdelší historií v České republice. Kolikátý ročník festivalu se chystá příští rok?

 

a) 6. ročník

b) 15. ročník

c) 19. ročník

 

Výherce dvou volných vstupů  vylosujeme z došlých zpráv se správnými odpověďmi.

Odpovědi zasílejte do 10. prosince 2015 e-mailem na adresu info(zavinac)kulturissimo.cz a do předmětu zprávy uveďte SOUTĚŽ – Vánoční Respect festival 2015.

 

 

POZOR, JMÉNO VÝHERCE BUDE UVEŘEJNĚNO NA STRÁNCE S VÝSLEDKY SOUTĚŽÍ ZDE >>>

Přejeme hodně štěstí!

Svou účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s uchováním Vaší e-mailové adresy v databázi portálu kulturissimo.cz pro účely rozesílání kulturních tipů a informací o dalších soutěžích o vstupenky i jiné ceny. Po obdržení prvního takového informačního e-mailu se z databáze budete mít možnost kdykoliv odhlásit. 


Termín konání: 12.12.
Kde: Palác Akropolis
Adresa: Kubelíkova 1548/27, Praha 3
Další info: http://www.palacakropolis.cz/
zpět na titulní stránku... zpět na rubriku...