Korben Dallas a Zrní v Lucerně uzavřou turné dvěma křty a vy můžete být u toho! | kulturissimo.cz - Vaše lepší stránka. Ta kulturní


Kulturní portál s přehledem - hudba, výstavy, divadlo, film
Vaše lepší stránka. Ta kulturní.

zpět na titulní stránku...

zpět na rubriku...

Hudba

Korben Dallas a Zrní v Lucerně uzavřou turné dvěma křty a vy můžete být u toho!

SOUTĚŽ | redakce | 2.12.2015

Kladenská kapela Zrní a bratislavští Korben Dallas vyrazili 18. listopadu na společné turné, jež se uzavře 15. prosince v pražském Lucerna Music Baru. Skalní fanoušky i příznivce-začátečníky čeká nevšední hudební zážitek a dokonce dvojitý křest! Zrní pokřtí vůbec první živou nahrávku ze srpnového akustického koncertu na Střeleckém ostrově v Praze, Korben Dallas s nemenší slávou uvedou nové album s názvem Kam ideme. Upravili aranžmá svých skladeb pro velký orchestr a celou desku, kde samozřejmě nebudou chybět ani novinky, natočili spolu se Symfonickým orchestrem Slovenského rozhlasu. (Více o turné čtěte >>>zde.)

zrni-korbeni-podzim-15-6
Korben Dallas. Zdroj: Applause booking

 

 

A stejně jako tomu bylo u předchozích koncertů v Brně, Pardubicích, Českých Budějovicích a Ostravě, máme pro vás i tentokrát exkluzivní možnost vysoutěžit si dva volňásky na koncert v Lucerně. A protože se blíží Vánoce, neobejde se výhra bonusu – výherce totiž kromě dvou lístků získá přímo na koncertě i nově pokřtěnou desku od Zrní. Ta bude mimochodem k dostání pouze na koncertech kapely.

 

Soutěžíme o dvě volné vstupenky na koncert konaný dne 15. prosince v Lucerna Music Baru a nově pokřtěné album kapely Zrní. Stačí splnit soutěžní úkol a mít štěstí při slosování:

Vyjmenujte všechny členy kapely Korben Dallas.

 

Výherce dvou volných vstupů a CD kapely Zrní  vylosujeme z došlých zpráv se správnými odpověďmi.

 

Odpovědi zasílejte do 10. prosince 2015 e-mailem na adresu info(zavinac)kulturissimo.cz a do předmětu zprávy uveďte SOUTĚŽ – Zrní & Korben Dallas / LMB.

 

POZOR, JMÉNO VÝHERCE BUDE UVEŘEJNĚNO NA STRÁNCE S VÝSLEDKY SOUTĚŽÍ ZDE >>>

Přejeme hodně štěstí!

Svou účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s uchováním Vaší e-mailové adresy v databázi portálu kulturissimo.cz pro účely rozesílání kulturních tipů a informací o dalších soutěžích o vstupenky i jiné ceny. Po obdržení prvního takového informačního e-mailu se z databáze budete mít možnost kdykoliv odhlásit.

 

Korben Dallas: Otec


Termín konání: 15.12.
Kde: Lucerna Music Bar
Adresa: Vodičkova 36, Praha 1
Další info: http://lucerna.musicbar.cz/
zpět na titulní stránku... zpět na rubriku...