Jste v sedmém nebi? S výhrou v naší soutěži můžete být ještě výše! | kulturissimo.cz - Vaše lepší stránka. Ta kulturní


Kulturní portál s přehledem - hudba, výstavy, divadlo, film
Vaše lepší stránka. Ta kulturní.

zpět na titulní stránku...

zpět na rubriku...

Knihy

Jste v sedmém nebi? S výhrou v naší soutěži můžete být ještě výše!

SOUTĚŽ | redakce | 3.12.2015

Nakladatelství Host přichystalo na předvánoční čas nejednu čtenářskou lahůdku. Jednou z novinek je i kniha Výš než v sedmém nebi od belgické autorky Griet Op de Beckové (*1973). Kniha je její prvotinou (v originále vyšla v roce 2013) a hned za ni získala Bronzovou sochu za nejlepší nizozemsky psaný debut a byla nominována na ocenění  Literatuurprijs 2013 a Academica Literatuurprijs 2014.

 

 

vys-nez-v-sedmem-nebi-soutez
Zdroj: www.hostbrno.cz

 

 

Pět vzájemně propojených postav vypráví svůj příběh… Lou je dvanáct, Eve šestatřicet, Elsie dvaačtyřicet, Casperovi šestačtyřicet a Josovi jednasedmdesát. Vyprávějí svůj příběh o nečekaném štěstí, které však všechno jen zkomplikuje, o tajemstvích, jež se zdají být příliš velká, o složitosti mládí a překážkách, které narostou do takových rozměrů, že se dají stěží překonat. A také o pocitech člověka, jenž se ocitne na hranici, za niž se může vydat už jen on sám.

 

V knize Výš než v sedmém nebi bojuje pětice velmi rozdílných postav spíš se sebou samými než spolu navzájem, v životě, který je strašlivě nádherný a zároveň nádherně strašlivý.

 

Chcete-li se vyhnout předvánočnímu shonu klidnými chvílemi u knihy, máte právě teď možnost získat knihu Výš než v sedmém nebi v naší soutěži. Pro účast v soutěži o tři exempláře románu stačí odpovědět na následující soutěžní otázku a mít štěstí při losování:

 

 

Jak se jmenuje režisér, který chystá filmové zpracování románu Výš než v sedmém nebi?

Výherci se stanou ti tři soutěžící, kteří správně odpovědí na soutěžní otázku a budou vylosováni. Ceny výhercům zašleme poštou.

 

POZOR, JMÉNO VÝHERCE BUDE UVEŘEJNĚNO NA STRÁNCE S VÝSLEDKY SOUTĚŽÍ ZDE >>>

 

Odpovědi spolu se svým jménem a poštovní adresou zasílejte do 15. prosince 2015 e-mailem na adresu info(zavinac)kulturissimo.cz a do předmětu zprávy uveďteSOUTĚŽ – Výš než v sedmém nebi .  Výherce bude kontaktován e-mailem.

 

Přejeme hodně štěstí!

Svou účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s uchováním Vaší e-mailové adresy v databázi portálu kulturissimo.cz pro účely rozesílání kulturních tipů a informací o dalších soutěžích o vstupenky i jiné ceny. Po obdržení prvního takového informačního e-mailu se z databáze budete mít možnost kdykoliv odhlásit.

zpět na titulní stránku... zpět na rubriku...