Zažijte více než jen Vánoce s lístky do Studia ALTA! | kulturissimo.cz - Vaše lepší stránka. Ta kulturní


Kulturní portál s přehledem - hudba, výstavy, divadlo, film
Vaše lepší stránka. Ta kulturní.

zpět na titulní stránku...

zpět na rubriku...

Divadlo

Zažijte více než jen Vánoce s lístky do Studia ALTA!

SOUTĚŽ | redakce | 14.12.2015

O letošním posledním adventním víkendu, v pátek 18. a sobotu 19. prosince se Studio ALTA ve dvou dnech rozloučí se starým rokem a skočí naplno do nového. Návštěvníci se můžou těšit na choreografii slovenské Debris Company Clear, derniéru emblematického a zdravě šíleného představení Much More Than Nothing, tréninky se slovenskými tanečními hvězdami a na nespoutanou československou tančírnu na závěr. (O obou představeních jsme psali >>>zde.)

 

Zastavte se ještě na chvíli při shánění dárků a pečení cukroví, soutěžte s námi o lístky a oddychněte si od shonu v divadle. Soutěžíme o dvě volné vstupenky, na představení Clear v pátek 18. prosince a o dva lístky na derniéru představení Much More Than Nothing v sobotu 19. prosince 2015. Stačí splnit soutěžní úkol, s trochou štěstí při slosování lístky poputují právě k vám.

 

 

much-more-than-christmas-3
ME-SA: Much More Than Nothing. Zdroj: www.altart.cz

 

Jmenujte alespoň tři umělce, kteří vystoupí během derniéry představení Much More Than Nothing.

 

Výherce dvakrát dvou volných vstupů  vylosujeme z došlých zpráv se správnými odpověďmi, lístky pak budou na výherce čekat přímo v divadle.

Odpovědi zasílejte do 16. prosince 2015 e-mailem na adresu info(zavinac)kulturissimo.cz a do předmětu zprávy uveďte „SOUTĚŽ – Much More Than Christmas“.

 

 

POZOR, JMÉNO VÝHERCE BUDE UVEŘEJNĚNO NA STRÁNCE S VÝSLEDKY SOUTĚŽÍ ZDE >>>

Přejeme hodně štěstí!

Svou účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s uchováním Vaší e-mailové adresy v databázi portálu kulturissimo.cz pro účely rozesílání kulturních tipů a informací o dalších soutěžích o vstupenky i jiné ceny. Po obdržení prvního takového informačního e-mailu se z databáze budete mít možnost kdykoliv odhlásit.


Termín konání: 18.12. - 19.12.
Kde: Studio ALTA
Adresa: U Výstaviště 21, Praha 7
Další info: http://www.altart.cz
zpět na titulní stránku... zpět na rubriku...