Will Samson a Manu Delago zahrají během Festivalu Spectaculare v Jazz Docku, soutěžte o lístky! | kulturissimo.cz - Vaše lepší stránka. Ta kulturní


Kulturní portál s přehledem - hudba, výstavy, divadlo, film
Vaše lepší stránka. Ta kulturní.

zpět na titulní stránku...

zpět na rubriku...

Hudba

Will Samson a Manu Delago zahrají během Festivalu Spectaculare v Jazz Docku, soutěžte o lístky!

SOUTĚŽ | redakce | 19.1.2016

Už ve čtvrtek 21. ledna bude zahájen třetí ročník Festivalu Spectaculare, v jehož rámci vystoupí například kultovní německý producent Arovane, anglická zpěvačka s českými kořeny Emika, nebo klavírista, skladatel, držitel ceny Emmy a autor hudby k televizním seriálům Sherlock či Jekyll and Hyde Michael Price. Své síly v jeden večer spojí italská post-rocková legenda port-royal, electro-popová britská dvojice Vittoria Fleet a jednočlenný francouzský projekt Ocoeur elektronického hudebníka a grafického designéra Francka Zaragozy. Výsledek vzájemné spolupráce představí drum’n’bassový inovátor Frederic Robinson a klávesista Kordz. Diváci také uvidí umělce spojené se zásadním labelem pro experimentální hudbu Erased Tapes, proslulého japonského vibrafonistu Masayoshiho Fujitu a britského elektronického hudebníka Rival Consoles. Prostor na festivalu dostanou také snivý britský písničkář Will Samson či rakouský virtuóz na perkusivní nástroj hang a spolupracovník Björk Manu Delago. Ze sousedního Slovenska dorazí talentovaní inovátoři současné klubové hudby FVLCRM, Stroon či KeOSz.

 

 

spectaculare-16-delago-5
Manu Delago. Zdroj: archiv Festivalu Spectaculare

 


Pusťte se s námi do soutěže o dva volňásky na koncert konaný dne 26. ledna 2016 v Jazz Dock. Večer zahájí Will Samson, druhý koncert se pak odehraje v režii Manu Delaga (více o koncertě jsme psali >>>zde). Stačí, když odpovědět na naši soutěžní otázku, třeba vylosujeme právě váš e-mail.

 

Jak se jmenuje nejnovější album Willa Samsona?

 

Výherce dvou volných vstupů  vylosujeme z došlých zpráv se správnými odpověďmi.

 

Odpovědi zasílejte do 23. ledna 2016 e-mailem na adresu info(zavinac)kulturissimo.cz a do předmětu zprávy uveďte SOUTĚŽ – Spectaculare – Will Samson, Manu Delago.

 

 

POZOR, JMÉNO VÝHERCE BUDE UVEŘEJNĚNO NA STRÁNCE S VÝSLEDKY SOUTĚŽÍ ZDE >>>

Přejeme hodně štěstí!

Svou účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s uchováním Vaší e-mailové adresy v databázi portálu kulturissimo.cz pro účely rozesílání kulturních tipů a informací o dalších soutěžích o vstupenky i jiné ceny. Po obdržení prvního takového informačního e-mailu se z databáze budete mít možnost kdykoliv odhlásit.


Termín konání: 26.1.
Kde: Jazz Dock
Adresa: Janáčkovo nábřeží 2 (náplavka), Praha 5
Další info: http://www.jazzdock.cz/
zpět na titulní stránku... zpět na rubriku...