Přichystali jsme velkou soutěž o lístky na festival Malé oči | kulturissimo.cz - Vaše lepší stránka. Ta kulturní


Kulturní portál s přehledem - hudba, výstavy, divadlo, film
Vaše lepší stránka. Ta kulturní.

zpět na titulní stránku...

zpět na rubriku...

Film

Přichystali jsme velkou soutěž o lístky na festival Malé oči

SOUTĚŽ | redakce | 2.2.2016

Třetí ročník dětského filmového festivalu Malé oči se odehraje od 8. do 14. února 2016 v letenském kině Bio Oko. Pracovní dny budou patřit uzavřeným projekcím pro mateřské, základní a střední školy, víkend se otevře rodinám s dětmi. Přinese nadupaný filmový program, k jehož hlavním lákadlům patří BiofonieKašpárkem v rohlíku, který v Biu Oko také odehraje koncert, nebo epizody seriálu Panika v městečku s živým dabingem. Patronkou a nadšenou podporovatelkou festivalu je herečka Simona Babčáková a festivalovým mottem je skautské „Buď připraven…!“ Více o letošním ročníku se dočtete >>>zde.

 

 

male-oci-16-soutez-1
Kašpárek v rohlíku. Zdroj: www.biooko.net

 

Nyní pro vás máme přichystanou soutěž o lístky na tři představení. O tom, že Biofonie není jen pro dospělé, se můžete v sobotu 13. února přesvědčit s pásmem němých grotesek s Laurelem a Hardym, Busterem Keatonem nebo Harroldem Lloydem, které naživo doprovodí známá baby-punková kapela Kašpárek v rohlíku. Začíná se v 15 hodin a máme přichystané dva lístky. Na tentýž večer mohou dva z vás získat po dvou volňáscích na svéráznou rodinnou komedii Až vyjde měsíc, jež mimo jiné získala nominaci na Oscara. Je o dvou zamilovaných dvanáctiletých dětech, které se rozhodnou utéct spolu do divočiny, čímž převrátí život poklidného městečka na romantickém pobřeží Nové Anglie vzhůru nohama. Po stopách dvojice se vydává místní šerif, rodiče i místní skautský vedoucí s celým oddílem nadšených skautů, a další výstřední dobrovolníci. Film začíná v půl deváté večer.

 

 

male-oci-16-soutez-2
Až vyjde měsíc. Foto © Focus Features

 

 

V neděli 14. února na malé i velké diváky bude čekat Malý princ (recenzovali jsme >>>zde), následovat bude Panika v městečku s živým interaktivním dabingem herců z DAMU a festival uzavřou kultovní Rošťácii na tento kultovní film z roku 1985 budou pro výherce připraveny dvakrát dvě volné vstupenky. Za filmovým zpracováním dobrodružného příběhu klukovské party, která zcela náhodou přijde na stopu starému pirátskému pokladu, stojí hvězdný filmařský tým Richarda Donnera a Stevena Spielberga. Projekce začne v 18 hodin. Více informací najdete například na facebooku.

 

 

male-oci-16-soutez-3
Za produkcí filmu Rošťáci stál v roce 1985 Steven Spielberg.

 

Soutěžíme o lístky na sobotu 13. února: dvě vstupenky na Biofonii s Kašpárkem v rohlíku (od 15.00) a 2x2 volné vstupenky na komedii Až vyjde měsíc. Na neděli jsou pak přichystané 2x2 volňásky na Rošťáky od 18 hodin. K účasti v soutěži stačí odpovědět na naši soutěžní otázku:

Který herec ztvárnil šerifa ve filmu Až vyjde měsíc?

 

Výherce dvou volných vstupů na Kašpárka v rohlíku, 2x2 na Až vyjde měsíc a 2x2 na Rošťáky vylosujeme z došlých zpráv se správnými odpověďmi.

Odpovědi zasílejte do 10. února 2015 e-mailem na adresu info(zavinac)kulturissimo.cz a do předmětu zprávy uveďte SOUTĚŽ – Malé oči 2016.

 

 

POZOR, JMÉNO VÝHERCE BUDE UVEŘEJNĚNO NA STRÁNCE S VÝSLEDKY SOUTĚŽÍ ZDE >>>

Přejeme hodně štěstí!

Svou účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s uchováním Vaší e-mailové adresy v databázi portálu kulturissimo.cz pro účely rozesílání kulturních tipů a informací o dalších soutěžích o vstupenky i jiné ceny. Po obdržení prvního takového informačního e-mailu se z databáze budete mít možnost kdykoliv odhlásit.


Termín konání: 13.2. - 14.2.
Kde: Bio Oko
Adresa: Františka Křížka 460/15, Praha 7
Další info: http://www.biooko.net
zpět na titulní stránku... zpět na rubriku...