Soutěžte o lístky na novocirkusové žonglérské představení All the fun! | kulturissimo.cz - Vaše lepší stránka. Ta kulturní


Kulturní portál s přehledem - hudba, výstavy, divadlo, film
Vaše lepší stránka. Ta kulturní.

zpět na titulní stránku...

zpět na rubriku...

Divadlo

Soutěžte o lístky na novocirkusové žonglérské představení All the fun!

SOUTĚŽ | redakce | 26.1.2016

Od 14. do 19. února proběhne již potřetí Festival nového cirkusu Cirkopolis, který pořádá Palác AkropolisCIRQUEON – Centrum pro nový cirkus.  Program zahájí v neděli 14. února brilantní žongléři, skupina Ea Eo, se svým jedinečným provedením žonglérského rituálu, ve kterém s nadsázkou a humorem nabízí silný divácký zážitek. Compagnie Ea Eo, jedno z nejvýraznějších žonglérských uskupení v Evropě a festival zahájí festival svým představením All the fun. Soubor ve své tvorbě vychází z čistě žonglérských technik, hraje si s rytmem, rychlostí, výkonností, letem i pádem a hlavně s humorem sobě vlastním. Pro představení přizvali navíc dámskou žonglérskou hvězdu původem z Izraele. „All the fun! vtáhne diváka do dění i díky zrušení bariéry jeviště – hlediště. Diváci sedí v kruhu okolo manéže, ve které se představení odehrává. Výrazným prvkem je také autorská hudba minimalistického skladatele Davida Maillarda.“, přibližuje představení ředitelka CIRQUEONu Šárka Maršíková. (Více o festivalu se dočtete >>>zde.)

 

 

cirkopolis-16-3¨
Compagnie Ea Eo: All the fun! Zdroj: www.cirkopolis.cz

 

Nyní se můžete pustit do soutěže o dvě volné vstupenky, na představení All the fun dne 15. února 2015 od 20 hodin. Stačí odpovědět na naši soutěžní otázku:

 

 

Jak se jmenuje žonglérka původem z Izraele, která v představení All the fun vystoupí se skupinou Ea Eo?

 

Výherce dvou volných vstupů  vylosujeme z došlých zpráv se správnými odpověďmi.

Odpovědi zasílejte do středy 10. února 2015 e-mailem na adresu info(zavinac)kulturissimo.cz a do předmětu zprávy uveďte SOUTĚŽ – Cirkopolis 2016 – All the fun.

 

 

POZOR, JMÉNO VÝHERCE BUDE UVEŘEJNĚNO NA STRÁNCE S VÝSLEDKY SOUTĚŽÍ ZDE >>>

Přejeme hodně štěstí!

Svou účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s uchováním Vaší e-mailové adresy v databázi portálu kulturissimo.cz pro účely rozesílání kulturních tipů a informací o dalších soutěžích o vstupenky i jiné ceny. Po obdržení prvního takového informačního e-mailu se z databáze budete mít možnost kdykoliv odhlásit.
Termín konání: 15.1.
Kde: Palác Akropolis
Adresa: Kubelíkova 1548/27, Praha 3
Další info: http://www.palacakropolis.cz/
zpět na titulní stránku... zpět na rubriku...