Vyhrajte lístky na snové cirkusové představení Capilotractées | kulturissimo.cz - Vaše lepší stránka. Ta kulturní


Kulturní portál s přehledem - hudba, výstavy, divadlo, film
Vaše lepší stránka. Ta kulturní.

zpět na titulní stránku...

zpět na rubriku...

Výstavy

Vyhrajte lístky na snové cirkusové představení Capilotractées

SOUTĚŽ | redakce | 3.2.2016

V neděli 14. února začne třetí ročník Festivalu nového cirkusu Cirkopolis, který pořádá Palác Akropolis a CIRQUEONCentrum pro nový cirkus. Jedním z velkých „taháků“ bude i představení akrobatek Sanji Kosonen a Elici Abonce Muhonen nazvané Capilotractées. To je založeno na tradiční cirkusové technice „hair-hanging“, při níž je tělo zavěšeno ve vzduchu za vlasy. Tato technika podtrhuje krásu těla ve stavu beztíže, volností pohybu a ladností se blíží k tanci vzduchem. Finsko-francouzské duo vytvořilo velmi něžné, zdánlivě jednoduché a velmi působivé představení, které doslova obletělo svět a uchvátilo diváky v mnoha známých a prestižních divadlech a festivalech. Pohyb takto zavěšených akrobatek diváky přivádí do snového světa – není snad odvěkým lidským snem létat?

 

 

capilotractees-soutez
Sanja Kosonen a Elici Abonce Muhonen: Capilotractées ©Sébastien Armengol

 

Představení s vlasy v hlavní roli odehrají Sanja Kosonen s Elici Abonce Muhonen 17. a 18. února od 20 hodin v Paláci Akropolis. A právě na čtvrtek 18. února nyní můžete získat dva lístky! Stačí, když odpovíte na naši soutěžní otázku, třeba se štěstí při slosování usměje právě na vás.

 

Z jaké země pocházejí Sanja Kosonen a Elici Abonce Muhonen?

 

Výherce dvou volných vstupů  vylosujeme z došlých zpráv se správnými odpověďmi.

Odpovědi zasílejte do 14. února 2016 e-mailem na adresu info(zavinac)kulturissimo.cz a do předmětu zprávy uveďte SOUTĚŽ – Capilotractées (Cirkopolis 2016).

 

 

POZOR, JMÉNO VÝHERCE BUDE UVEŘEJNĚNO NA STRÁNCE S VÝSLEDKY SOUTĚŽÍ ZDE >>>

Přejeme hodně štěstí!

Svou účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s uchováním Vaší e-mailové adresy v databázi portálu kulturissimo.cz pro účely rozesílání kulturních tipů a informací o dalších soutěžích o vstupenky i jiné ceny. Po obdržení prvního takového informačního e-mailu se z databáze budete mít možnost kdykoliv odhlásit.

 

 


Termín konání: 18.2.
Kde: Palác Akropolis
Adresa: Kubelíkova 1548/27, Praha 3
Další info: http://www.palacakropolis.cz/
zpět na titulní stránku... zpět na rubriku...