Nenechte své taneční botky zahálet, soutěžte o lístky na Electro Swing Fever | kulturissimo.cz - Vaše lepší stránka. Ta kulturní


Kulturní portál s přehledem - hudba, výstavy, divadlo, film
Vaše lepší stránka. Ta kulturní.

zpět na titulní stránku...

zpět na rubriku...

Hudba

Nenechte své taneční botky zahálet, soutěžte o lístky na Electro Swing Fever

SOUTĚŽ | redakce | 18.2.2016

Poslední únorová sobota bude v Roxy opět patřit electroswingovým rytmům. Tentokrát pozvání na jednu z největších party svého druhu u nás přijala pařížská swing-popová kapela Ginkgoa, zahrají ale i například The Carlson two z Berlína a zkušení DJs z  bookingu Electro Swing Bohemia. V rámci doprovodného programu Electro Swing Fever se 27. února můžete těšit například na burlesque show. Akce je oblíbená díky své strhující atmosféře, kterou podpoří bohatý doprovodný program v čele s burlesque show Miss Cool Cat. (Více o akci čtěte >>>zde a na facebooku.)

 

 

electroswingfever-2-16-soutez
Miss Cool Cat. Zdroj. www.electroswingbohemia.cz

 

 

Zahálejí vaše taneční botky na dně skříně? Probuďte je tedy na únorové Electro Swing Fever. Právě teď s námi můžete soutěžit o dva volňásky. Stačí zodpovědět naši soutěžní otázku a čekat, zda se štěstí při slosování neusměje právě na vás.

 

Jak se jmenuje zpěvačka kapely Ginkgoa?

 

Výherce dvou volných vstupů na únorovou Electro Swing Fever vylosujeme z došlých zpráv se správnými odpověďmi.

 

 

Odpovědi zasílejte do 24. února 2015 e-mailem na adresu info(zavinac)kulturissimo.cz a do předmětu zprávy uveďte SOUTĚŽ – Electro Swing Fever / únor 2016.

 

 

POZOR, JMÉNO VÝHERCE BUDE UVEŘEJNĚNO NA STRÁNCE S VÝSLEDKY SOUTĚŽÍ ZDE >>>

Přejeme hodně štěstí!

Svou účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s uchováním Vaší e-mailové adresy v databázi portálu kulturissimo.cz pro účely rozesílání kulturních tipů a informací o dalších soutěžích o vstupenky i jiné ceny. Po obdržení prvního takového informačního e-mailu se z databáze budete mít možnost kdykoliv odhlásit.


Termín konání: 27.2.
Kde: Roxy
Adresa: Dlouhá 33, Praha 1
Další info: http://www.roxy.cz/
zpět na titulní stránku... zpět na rubriku...