Zažijte filmy bizarní, vyšinuté i výjimečné s lístky ze soutěže na Divnou Evropu! | kulturissimo.cz - Vaše lepší stránka. Ta kulturní


Kulturní portál s přehledem - hudba, výstavy, divadlo, film
Vaše lepší stránka. Ta kulturní.

zpět na titulní stránku...

zpět na rubriku...

Film

Zažijte filmy bizarní, vyšinuté i výjimečné s lístky ze soutěže na Divnou Evropu!

SOUTĚŽ | redakce | 23.3.2016

Evropa je spořádaný kontinent. Evropa je v krizi. Evropa je v rozkladu. Ve sklepích Evropy se dějí podivné, zneklidňující věci… Na scénu – stylově na bláznivého 1. dubna – vstoupí nový filmový festival Weird Europe neboli Divná Evropa. Během víkendu od 1. do 3. dubna v kině Bio Oko nabídne devět filmů, včetně festivalové a distribuční premiéry thrillerové komedie Schneider vs. Bax nizozemského nonkonformisty Alexe Van Warmerdama a dvou distribučních premiér: rakouského dokumentu Ve sklepě a bulharského sociálního dramatu Lekce. Projekcím bude předcházet zasvěcený úvod k filmům.  (Více o festivalu čtěte >>>zde.)

 

 

weird-europe-16-soutez-2
Lekce. © Good Films

 

 

Právě teď s námi můžete soutěžit o dva lístky na českou distribuční premiéru snímku Lekce (Urok) od dvojice tvůrců Kristina Grozeva, Petar Valchanov (Bulharsko/Řecko 2014). Pošlete nám svoji odpověď na soutěžní otázku a v neděli 3. dubna se můžete vydat do letenského Oka s volňásky v ruce.

 

 

weird-europe-16-soutez
Hlavní roli sochařky Camille Claudel ztvárnila Juliette Binoche. Kdo jej režíroval?

 

Kdo režíroval drama Camille Claudel 1915 s Juliette Binoche v hlavní roli?

 

Výherce dvou volných vstupů  vylosujeme z došlých zpráv se správnými odpověďmi.

 

Odpovědi zasílejte do 30. března 2016 e-mailem na adresu info(zavinac)kulturissimo.cz a do předmětu zprávy uveďte SOUTĚŽ – Weird Europe - Lekce.

 

POZOR, JMÉNO VÝHERCE BUDE UVEŘEJNĚNO NA STRÁNCE S VÝSLEDKY SOUTĚŽÍ ZDE >>>

Přejeme hodně štěstí!

Svou účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s uchováním Vaší e-mailové adresy v databázi portálu kulturissimo.cz pro účely rozesílání kulturních tipů a informací o dalších soutěžích o vstupenky i jiné ceny. Po obdržení prvního takového informačního e-mailu se z databáze budete mít možnost kdykoliv odhlásit.

 


Termín konání: 1.4. - 3.4.
Kde: Bio Oko
Adresa: Františka Křížka 460/15, Praha 7
Další info: http://www.biooko.net
zpět na titulní stránku... zpět na rubriku...