Lístky na Filmharmonii teď mohou být vaše! | kulturissimo.cz - Vaše lepší stránka. Ta kulturní


Kulturní portál s přehledem - hudba, výstavy, divadlo, film
Vaše lepší stránka. Ta kulturní.

zpět na titulní stránku...

zpět na rubriku...

Hudba

Lístky na Filmharmonii teď mohou být vaše!

SOUTĚŽ | redakce | 1.4.2016

Symfonický orchestr FilmharmonieFilmová filharmonie uvede v první půli dubna ve vlastní režii nový tematický program. Tentokrát si zakladatelé orchestru vybrali téma dobrodružství. Filmharmonie vystoupí 8. dubna v Olomouci, 10. dubna v Hradci Králové a 12. dubna v Praze. Jedná se o symfonický orchestr, který sdružuje mladé profesionální hudebníky – studenty a absolventy středních a vysokých hudebních škol. Vystupuje převážně ve více než šedesátičlenném obsazení.A právě teď můžete v naší soutěži získat dva lístky na koncert v pražském Rudolfinu konaný v úterý 12. dubna. (Více o turné jsme psali >>>zde.)

 

 

filmharmonie-dobrodruzstvi-soutez
Filmharmonie. Foto: Matěj Třasák. Zdroj: www.filmharmonie.cz

 

Když nám pošlete správnou odpověď na naši soutěžní otázku, třeba vylosujeme právě váš e-mailStačí odpovědět na naši soutěžní otázku:

Jak se jmenuje šéfdirigent Filmharmonie?

Výherce dvou volných vstupů  vylosujeme z došlých zpráv se správnými odpověďmi.

Odpovědi zasílejte do čtvrtka 7. dubna 2016 e-mailem na adresu info(zavinac)kulturissimo.cz a do předmětu zprávy uveďte Filmharmonie - Adventure Night.

 

POZOR, JMÉNO VÝHERCE BUDE UVEŘEJNĚNO NA STRÁNCE S VÝSLEDKY SOUTĚŽÍ ZDE >>>

Přejeme hodně štěstí!

Svou účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s uchováním Vaší e-mailové adresy v databázi portálu kulturissimo.cz pro účely rozesílání kulturních tipů a informací o dalších soutěžích o vstupenky i jiné ceny. Po obdržení prvního takového informačního e-mailu se z databáze budete mít možnost kdykoliv odhlásit.


Termín konání: 12.4.
zpět na titulní stránku... zpět na rubriku...