Pojďte s Hrdinou počítačový hry do světa s volňásky v ruce | kulturissimo.cz - Vaše lepší stránka. Ta kulturní


Kulturní portál s přehledem - hudba, výstavy, divadlo, film
Vaše lepší stránka. Ta kulturní.

zpět na titulní stránku...

zpět na rubriku...

Hudba

Pojďte s Hrdinou počítačový hry do světa s volňásky v ruce

SOUTĚŽ | redakce | 10.5.2016

„Rozhodli jsme se udělat konceptuální desku, ve který vykřičíme do osvěta co cítíme. Narodili jsme si hlavní postavu, hrdinu, kterej vyjde ze svý role v počítačový hře, ve který mu nic nechybí. Vyjde ven, do reálnýho světa, kde nemá jistý nic, bude se tam bát, bude mu zima, ale bude to stát za to, protože to je skutečný a svobodný,“ vysvětlil před nedávnem frontman kapely Zrní Jan Unger, jak před pěti lety vznikala jejich druhá deska Hrdina počítačový hry jde do světa. Více o koncertě se dočtete >>>zde.

 

 

hrdina-pocitacove-hry-zive-4
Zdroj: APPLAUSE booking

 

 

V pondělí 23. května se Hrdina chystá živě do Paláce Akropolis, tentokrát živě i se všemi nástroji, které zní na nahrávce, fanoušci se tedy mohou kromě tradičního instrumentálního složení těšit i na smyčcový kvartet, dechovou sekci a speciální vizuální zpracování.

 

Chcete to vidět na vlastní oči, slyšet na vlastní uši? Pak zkuste naši soutěž! Stačí zodpovědět otázku, poslat odpověď e-mailem a čekat na trochu štěstí ve slosování.

 

Kolik písniček je na albu Hrdina počítačový hry jde do světa?

 

 

Výherce dvou volných vstupů  na koncert 23. května vylosujeme z došlých zpráv se správnými odpověďmi.

 

Odpovědi zasílejte do 19. května 2016 e-mailem na adresu info(zavinac)kulturissimo.cz a do předmětu zprávy uveďte SOUTĚŽ – Zrní / Hrdina živě.

 

POZOR, JMÉNO VÝHERCE BUDE UVEŘEJNĚNO NA STRÁNCE S VÝSLEDKY SOUTĚŽÍ ZDE >>>

Přejeme hodně štěstí!

Svou účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s uchováním Vaší e-mailové adresy v databázi portálu kulturissimo.cz pro účely rozesílání kulturních tipů a informací o dalších soutěžích o vstupenky i jiné ceny. Po obdržení prvního takového informačního e-mailu se z databáze budete mít možnost kdykoliv odhlásit.

 

 

 

 


Termín konání: 23.5.
Kde: Palác Akropolis
Adresa: Kubelíkova 1548/27, Praha 3
Další info: http://www.palacakropolis.cz/
zpět na titulní stránku... zpět na rubriku...