Blesková soutěž o lístky na sobotní Electro Swing Fever v Roxy | kulturissimo.cz - Vaše lepší stránka. Ta kulturní


Kulturní portál s přehledem - hudba, výstavy, divadlo, film
Vaše lepší stránka. Ta kulturní.

zpět na titulní stránku...

zpět na rubriku...

Ostatní

Blesková soutěž o lístky na sobotní Electro Swing Fever v Roxy

SOUTĚŽ | redakce | 11.5.2016

Již tuto sobotu 14. května zavalí pražský klub  Roxy májová electro-swingová horečka sobotní noci. Návštěvníky Electro Swing Fever čeká překvapení v podobě živé electro-swingové kapely z Londýna, k party se pak připojí i DJs z bookingu Electro Swing Bohemia (více >>>zde). Electro Swing Fever startuje ve 21 hodin. Vstupenky je možné zakoupit v předprodeji na serveru GoOut.cz.Více informací najdete na facebookové události či stránce Electro Swing Bohemia.

 

 

esf-roxy-kveten-16-2
Zdroj: www.electroswingbohemia.cz

 

 

Doprovodný program dokonale dotvoří prvotřídní zážitek užijte si swingový workshop, akrobatickou show a mnoho dalšího. Můžete se těšit i na aktivní zážitek v podobě workshopu základních swingových kroků, čeká vás akrobatická show přímo nad hlavami diváků, občerstvíte se v chilloutové stagei a z večírku si můžete odnést i vyvedené snímky z fotokoutku.

Není to dost dobrých zpráv najednou? Pak vězte, že právě teď s námi můžete bleskově soutěžit o dva lístky na sobotní Electro Swing Fever, stačí zodpovědět naši otázku a čekat na štěstí při slosování:

 

Kdo bude hlavním hostem květnové Electro Swing Fever?

 

 

Výherce dvou volných vstupů  vylosujeme z došlých zpráv se správnými odpověďmi.

 

Odpovědi zasílejte do pátku 13. května 2016 do 10.00 e-mailem na adresu info(zavinac)kulturissimo.cz a do předmětu zprávy uveďte SOUTĚŽ – Electro Swing Fever / květen 2016.

 

 

POZOR, JMÉNO VÝHERCE BUDE UVEŘEJNĚNO NA STRÁNCE S VÝSLEDKY SOUTĚŽÍ ZDE >>>

Přejeme hodně štěstí!

Svou účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s uchováním Vaší e-mailové adresy v databázi portálu kulturissimo.cz pro účely rozesílání kulturních tipů a informací o dalších soutěžích o vstupenky i jiné ceny. Po obdržení prvního takového informačního e-mailu se z databáze budete mít možnost kdykoliv odhlásit.

 


Termín konání: 14.5.
Kde: Roxy
Adresa: Dlouhá 33, Praha 1
Další info: http://www.roxy.cz/
zpět na titulní stránku... zpět na rubriku...